جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
اينتل وارد دنياي موبايل مي‌شود

اينتل وارد دنياي موبايل مي‌شود
Date:1390/10/16

شركت اينتل قصد دارد اولين نمونه‌هاي آزمايشي تبلتها و تلفنهاي همراه خود را در نمايشگاه محصولات الكترونيكي مصرفي لاس وگاس 2012 رونمايي كند.
به گزارش مهر، اينتل از نيمه نخست سال 2012 براي اولين بار وارد بازار موبايل مي‌شود. بزرگترين توليدكننده پردازشگرهاي رايانه در دنيا از اولين نمونه‌هاي آزمايشي تلبت و تلفن همراه هوشمند خود پرده برداشت.
اين دستگاههاي موبايل كه سري Medfiled نام دارند مجهز به پردازشگر SoC Medfield x86 و سيستم عامل "آندروئيد 4.0" هستند.
تبلت اين شركت به باريكي "آي- پد 2" بوده اما صفحه نمايشگر بزرگتر و تلفن همراه هوشمند آن از نظر ابعاد شبيه به "آي- فن 4" است اما تا حد قابل توجهي نسبت به آن سبكتر است.
اين تلفن همراه به اندازه‌اي قوي است كه مي‌توان از آن براي ضبط ويديو و پخش آن بر روي تلويزيون با كيفيت Full HD استفاده كرد.
جستجوي بر روي اينترنت نيز از طريق اين دستگاه بسيار سريع و روان است. اولين آزمايشاتي كه بر روي اين تلفن همراه انجام شده است، نشان مي‌دهند كه سرعت جستجو، پردازش گرافيكي و قدرت شارژ باتري Medfiled بسيار بالاتر از تلفنهاي همراه هوشمند برپايه پردازشگرهاي Tegra 2، Snapdragon و Samsung Exynos است.
دوربين اين تلفن همراه اينتل 8 مگاپيسكل است كه قادر است در هر ثانيه 15 تصوير تهيه كند. اينتل فناوري اين دوربين را به واسطه خريد Silicon Hive، شركت هلندي پردازش تصاوير در ابتداي سال 2011 به دست آورده است و در حقيقت، ثمره تركيب مدارات پردازش تصوير با تراشه Medfield است كه با يك نرم افزار ويژه هدايت مي‌شوند.
تراشه‌هاي Medfield نسبت به محصولات شركتهاي رقيب از فناوري پيشرفته‌تري استفاده مي‌كنند و برپايه فناوري 32 نانومتري ساخته مي‌شوند.
اين درحالي است كه هم اكنون پرقدرت‌ترين تراشه‌هاي ARM برپايه فناوريهاي 40 يا 45 نانومتري هستند.

جمهوري اسلامي


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1019
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image