جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
10 مكاني كه گوگل نشان نمي‌دهد (+عكس)

10 مكاني كه گوگل نشان نمي‌دهد (+عكس)
ليست زير تعدادي از مكان هاي مهم دنياي ما را شامل مي شود كه شما هرگز قادر نخواهيد بود با google map به آنها دسترسي پيدا كنيد.
Date:1391/2/2

1- كاخ سلطنتي ملكه هلند:

اين كاخ كه در بالاترين نقطه شهر آمستردام پايتخت هلند قرار دارد محل زندگي خانواده سلطنتي است و يك از چندين جايي كه گوگل مپ آن را به صورت شطرنجي نشان مي دهد.

2- فرودگاه بين المللي بوفالو نياگارا در نيويورك:

اين فرودگاه در گوگل مپ به صورت يك تكه ي سفيد بزرگ مشخص مي شود و شما به هنگام زوم كردن هيچ جزئياتي را مشاهده نخواهيد كرد.

3- پارك ملي تانتاكول در شيلي :

اين پارك ملي كه در ثبت آثار جهاني نيز مي باشد در گوگل مپ فقط به صورت يك پيكان مشخص شده است. به علت وجود گونه هاي ناياب جانوري در اين مكان، تدابير شديد حفاظتي،امنيتي در اطراف اين پارك به عمل مي آيد.

4- سد كووي در كاروليناي جنوبي :

اين سد مهم نيز در نقشه هاي گوگل به صورت شطرنجي قابل مشاهده است. شايان ذكر است كه سد كووي بزرگترين منبع انرژي براي يكي از كارخانجات مهم ايالات متحده به نام Duke Energy است.

5- سايتي مرموز در كشور روسيه :

هيچ كس دليل شطرنجي بودن اين مكان را نمي داند اما منطقه جغرافيايي اين سايت كه درست در ميان مناطق قطبي سيبري و آلاسكا قرار دارد حدس و گمانهاي بسياري از افراد را برانگيخته است. كارشناسان نظامي اين منطقه را يكي از مراكز مهم نظامي جهان قلمداد مي كنند كه هم بر آمريكا و هم اروپا تسلط دارد.

6- فرودگاه توريشيما در ژاپن :

اين فرودگاه در ساحل شرقي ژاپن و در مجاورت اقيانوس آرام واقع است. اما در نقشه هاي گوگل به صورت كاملا سفيد ديده مي شود و هيچ جزيياتي در آن مشخص نيست. فرودگاه توريشيما در حال حاضر نيروهاي امنيتي ژاپن را در خود جاي داده است و منطقه مهم مرزي بين ژاپن و كره جنوبي به شمار مي آيد.

7- ساختمان Michael Aaf در يوتاي آمريكا :

اين سختمان به گفته منابع آگاه محل آزمايش سلاح هاي بيولوژيكي ارتش آمريكاست و در گوگل مپ به دليل مسائل امنيتي به صورت كاملا سفيد ديده مي شود.

8- دانشگاه Cornell در نيويورك :

اين دانشگاه كه به گفته خود آمريكايي ها محل توليد الكتريسيته از گاز طبيعي است در سال 2010 در منطقه ايتاكا ي شهر نيويورك افتتاح شده و در نقشه هاي گوگل شطرنجي ديده مي شود.

9- شهر تاريخي بابل در عراق :

اين شهر در گوگل مپ بيشتر شبيه يك زمين كشاورزي است تا يك شهر باستاني و هيچ جزيياتي در آن قابل رويت نيست.

10- منطقه Vlissingen در هلند :

دارايي هاي سلطنتي تنها مناطق غير قابل بازديد در هلند نيستند. منطقه Vlissingen در آمستردام محل استقرار گارد امنيتي هلند است و همان طور كه در تصوير مي بينيد از طريق گوگل كاملا سانسور شده است!

عصر ايران


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1030
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image