جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
نرخ مكالمات تلفن ثابت به موبايل افزايش يافت

نرخ مكالمات تلفن ثابت به موبايل افزايش يافت
Date:1391/2/2

- مهر- مديرعامل شركت مخابرات ايران از تغيير نرخ مكالمات تلفن ثابت به همراه اول در برخي مناطق خاص در راستاي اجراي طرح يكسان سازي كدهاي استاني خبرداد و گفت: اين افزايش نرخ مكالمات تحت هماهنگي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي انجام شده است.
صابر فيضي با اشاره به برنامه هاي مخابرات براي اجراي دو مصوبه تغيير نرخ مكالمات تلفني در سال جديد كه شامل مصوبه هيات دولت براي تغيير نرخ مكالمات در راستاي اجراي طرح يكسان سازي كدهاي استاني و نيز مصوبه شوراي رقابت براي افزايش 14 درصدي نرخ مكالمات تلفني مي شود، اظهار داشت: هيات دولت اجراي طرح يكسان سازي كدهاي استاني را تصويب كرده و شركت مخابرات ايران با هماهنگي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در حال انجام مقدمات اجراي اين طرح است.
وي با بيان اينكه اين طرح هم اكنون در تهران انجام شده است ادامه داد: در راستاي اجراي طرح يكسان سازي كدهاي شهرستانهاي تهران نرخ تعرفه هاي مكالمات تلفن ثابت درون شهري و برون شهري افزايش يافته اما در برخي استانهاي ديگر و تنها در برخي مناطق اين استانها نرخ مكالمات تلفن ثابت به موبايل نيز تغييراتي داشته كه اطلاعيه آن از سوي شركت مخابرات منطقه مربوطه اعلام شده است.
مديرعامل شركت مخابرات ايران با بيان اينكه چنانچه تعرفه هاي مخابراتي در هر يك از استانهاي كشور تغيير يابد به طور قطع از سوي شركتهاي مخابراتي اطلاع رساني مي شود، در پاسخ به اين سوال مهر كه آيا در مناطقي كه اعلام كرده ايد نرخ مكالمه تلفن ثابت به موبايل همراه اول از 447 ريال به 600 ريال افزايش يافته است؟ گفت: در هر منطقه اي كه تغييراتي انجام شده باشد اطلاعيه هاي آن صادر شده است؛ براي مثال در فلاورجان اصفهان با مصوبه هيات دولت اين اتفاق افتاده و آنجا تغييرات لازم داده شده است. به طور كل اين تغيير نرخ از تلفن ثابت به همراه اول به صورت منطقه اي بوده و شامل تمامي مشتركان نمي شود.
وي با تاكيد براينكه در تهران تنها تعرفه تلفن ثابت شهري و استاني به دليل حذف كدهاي شهرستانها تغيير يافته است، اضافه كرد: اما در مناطقي از كشور كه بنا بوده در راستاي هم كدي تعرفه هاي تماس با موبايل هم تغيير يابد اطلاع رساني صورت گرفته است و در مابقي شهرها اين موضوع هنوز قطعي نشده است و در حال بررسي هستيم و تا نهايي شدن اين تصميم نرخ مكالمات مانند گذشته محاسبه مي شود.
فيضي با بيان اينكه براي اجراي طرح يكسان سازي كدهاي ساير شهرستانها در حال بررسي هستيم در مورد اجراي مصوبه شوراي رقابت مبني بر افزايش 14 درصدي نرخ مكالمات تلفني نيز به مهر گفت: اين مصوبه هنوز اجرايي نشده است و در حال هماهنگي و بررسي آن هستيم.

آي‌تي ايران


Rss Services Print  -(39 Body)  Visitor Count: 1057
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image