جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
مدير عامل مخابرات گيلان:دفاتر ارتباطي گيلان حق فروش اينترنت به نام مخابرات را ندارند

مدير عامل مخابرات گيلان:دفاتر ارتباطي گيلان حق فروش اينترنت به نام مخابرات را ندارند
خبرگزاري فارس: مدير عامل مخابرات گيلان گفت: حق فروش اينترنت مخابرات به هيچ يك از دفاتر ارتباطي گيلان داده نشده و اگر دفتري به نام مخابرات اينترنت بفروشد تخلف است و برخورد مي‌شود.
Date:1391/2/13

علي نعمتي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اقدام برخي دفاتر ارتباطي در واگذاري خط اينترنت مخابرات به متقاضيان در شهرهاي كوچك شرق استان، اظهار كرد: شركت مخابرات گيلان فروش اينترنت را به هيچ دفاتري واگذار نكرده و اگر دفتري اقدام به فروش اينترنت با نام مخابرات كند تخلف است و برخورد مي‌شود.

وي با بيان اينكه خدمات اينترنتي را پيمانكاران واگذار مي‌كنند، تصريح كرد: انديشه سبز خزر جزو پيمانكار مخابرات استان است و تمام نمايندگان اين شركت پورت‌هاي مخابرات را مي‌فروشند.

اين مسئول ادامه داد: برخي از اين شركت‌هاي اينترنتي نيز ممكن است با خودشان با دفاتر ارتباطي قرارداد ببندند كه در اين صورت مخابرات استان در اين زمينه نقشي ندارد.

وي، با اشاره به اينكه دفتر مذكور مشخص نيست با چه شركتي قرارداد بسته كه اقدام به فروش اينترنت مي‌كند، اذعان كرد: تمام دفاتر پيشخوان دولت هستند و مي‌توانند با همه دستگاه‌هاي دولتي قرارداد ببندند و ما به نيز در قالب يك دستگاه خدمات خود را از طريق دفاتر ارائه مي‌دهيم و در اين زمينه همواره پيشرو بوديم.

نعمتي افزود: اگر در حوزه فعاليت ما دفتري تخلف كند كنترل و نظارت مي‌كنيم.

وي اضافه كرد: تمام دفاتر خدماتي زير نظر كار گروه فناوري اطلاعات استانداري هستند و هر سازماني كه خدماتش در دفاتر پيشخوان برده مي‌شود بايد در حوزه فعاليت خود كنترل و نظارت كند.

مدير عامل شركت مخابرات گيلان، با تصريح بر اينكه فروش اينترنت مخابرات به هيچ‌يك از دفاتر ارتباطي استان داده نشده است، متذكر شد: اگر دفتري به نام مخابرات اينترنت بفروشد تخلف است.

وي، بررسي به تخلفات دفاتر حوزه فعاليت مخابرات گيلان را جزو برنامه‌‌هاي مخابرات استان ناميد و خاطرنشان كرد: با هر گونه تخلف اين دفاتر برخورد مي‌شود.

‌انتهاي پيام/ي20

فارس


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1087
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image