جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
مانيتورهاي جديد ال جي نياز به كيس و كامپيوتر ندارند!

مانيتورهاي جديد ال جي نياز به كيس و كامپيوتر ندارند!
Date:1391/3/26

- آي تي ايران - ادغام فناوري هاي UPoE و IPS در سري جديد مانيتورهاي ال جي با تكنولوژي Cloud شركت ال جي با پرده برداري از سري P مانيتور هاي خود اعلام كرد ؛ شركت ها با استفاده از اين مانيتورها با پردازش ابري كه هيچ احتياجي به كيس و كامپيوتر در كنار خود ندارند ، مي توانند فضاي آزاد بيشتري براي كارمندان خود ايجاد نمايند.

اين سري از مانيتور ها با بهره گيري از تكنولوژي VMware- Zero Client UPoE ، قابليت ايجاد يك شبكه مجازي با سيستم امنيتي بهتر و كاهش هزينه ها را دارا مي باشند.

به گفته مدير اين بخش،‌اين مانيتورها گزينه اي بسيار جالب در نسل آينده معماري فضاي كار در سازمان ها مي باشند. در سري مانيتورهاي P با ادغام دو تكنولوژي Cloud و IPS امكانات جالبي در بهره وري از فضاي كار و محاسبات مجازي ايجاد شده است.

اين سري از مانيتور ها كه server-based مي باشند، داراي قابليت هاي منحصر به فردي مي باشند، ازمهمترين اين وي‍‍ژگي ها مي توان به نرم افزاري كه از طريق يك شبكه مركزي مديريت مي شود اشاره كرد كه امنيت بيشتري دربرابر نفوذ هكر ها، ‌ويروس ها و نرم افزارهاي جاسوسي ايجاد كرده و عمليات كنترل و بلوكه كردن داده ها بسيار راحت تر انجام مي پذيرد.

تكنولوژي Zero Client Cloud Computing ال جي با ادغام سرورها، نياز به فضاي سخت افزاري را كاهش ميدهد. در واقع هر بخش تنها يك كابل LAN،‌ يك كيبورد ويك موس نياز دارد و در عين حال هيچ نيازي به CPU، حافظه RAM و فضاي سخت افزاري نمي باشد.

علاوه بر اين افراد نيازي به سيستم عامل نداشته و اين امر موجب صرفه جويي در زمان و هزينه مي گردد و همچنين بالا آمدن دستگاه در مقايسه با كامپيوترهاي متداول بسيار سريع تر بوده و كل سيستم نيز مطابق با استانداردهاي سازگاري با محيط زيست طراحي شده است.

اين مانيتورها با بهره گيري از پلتفورم VMware كه يك زيربناي مجازي خودكار مي باشد، به شركت ها كمك مي كند كه از طريق مديريت شبكه،‌ هزينه ها را كاهش داده و عملكرد بهتري داشته باشند. از آنجايي كه اين پلتفورم بصورت خودكار عمل مي كند، ارسال خدمات IT به هر بخش كاري سريعتر و مطابق با ويژگي هاي سيستم انجام مي پذيرد. علاوه بر اين،‌ اين نرم افزار به صورتي برنامه ريزي شده كه امنيت هر چه بيشتري را به هنگام تهيه نسخه پشتيباني و يا به روز شدن خودكار سيستم، ‌براي كاربر فراهم نمايد.

تكنولوژي Cisco UPoE به دليل حداقل نياز به انرژي بسيار مورد توجه مي باشد. اين فناوري با توزيع انرژي در ميان دستگاه هاي موجود در شبكه LAN و با استفاده از برنامه هوشمند Energy wise به بررسي ميزان مصرف انرژي در دستگاه ها و انجام تنظيمات خودكار پرداخته و موجب بهره وري در مصرف انرژي مي گردد. اين تكنولوژي با حذف كابل ها و اتصالات مربوطه به كارمندان كمك مي كند كه استفاده بهتري از فضاي موجود در اتاق كار خود داشته باشند.

با استفاده از پنل هاي IPSدر مقايسه با پنل هاي TN ،‌اين مانيتور هاي 23 اينچي داراي زاويه ديد بازتر،كيفيت تصوير بهتر، رنگ هاي شفاف و واقعي تري مي باشند. در انتها لازم به ذكر است كه مانيتور مدل N2311AZ با كاهش خستگي درچشم ها، انتخابي ايده آل براي مشاغلي چون طراحي و گرافيك است.

آي‌تي ايران


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1102
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image