جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
چگونه كامپيوتر خود را نهم جولاي نجات دهيم؟

چگونه كامپيوتر خود را نهم جولاي نجات دهيم؟
غول موتور جستجوي گوگل براي آگاهي رساني در رابطه با بدافزاري كه گفته مي شود چندين ميليون كامپيوتر را در سرتاسر جهان آلوده نموده است، به FBI پيوست.
Date:1391/3/26

به گزارش گروه وبگردي باشگاه خبرنگاران، ماهها قبل، FBI پس از شناسايي بد افزار DNSChanger، با نصب سرورهاي امنيتي از ادامه كار PC هاي آلوده اطمينان حاصل نمودند، اما گويا هزينه اين آلودگي بسيار بيشتر از آن بود كه تصور مي شد زيرا قرار است اين كامپيوترهاي آلوده از نهم جولاي به بعد ديگر به اينترنت وصل نشوند.

در همين راستا گوگل هشدار داده است در صورتيكه كه اقدامات پيشگيرانه پيرامون مسمر ثمر واقع نشد، ميليون ها كاربر مي توانند در نهم جولاي اتصال اينترنت خود را قطع نمايند.

FBI مردم را تشويق كرده است تا از وب سايت آنها بازديد كنند و در صورتي كه سيستم آنها در بين سيستم هاي آلوده قرار دارد راه حلي براي رفع آن بيابند. FBI در حال جستجوي اطلاعاتي از افراد، شركت هاي مشاركتي و فراهم كننده اينترنت مي باشد، بد افزار DNSChanger كه كاربران را به وب سايت هاي غير قانوني هدايت مي كند، سرويس نام دامنه DNS را تغيير مي دهد و كامپيوترها را در مسيري قرار مي دهد تا از سرورهاي DNS جعلي، نتايج نادرستي را دريافت نمايند.

به گزارش پايگاه خبري فن آوري اطلاعات ايران از Ciol،براي تعيين تنظيمات DNS و يكسري جزئيات فني ديگر پيرامون DNSChanger مي توانيد به وب سايت http://1.usa.gov/w0AZqe مراجعه نمود. با استفاده از دستورالعمل موجود در اين وب سايت مي توان دريافت كه آيا كامپيوتر شما آلوده است يا خير. از 350000 دستگاه آلوده در سرتاسر جهان، 85000 آنها در آمريكا و 20000 در انگلستان مي باشند.

باشگاه خبرنگاران جوان


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 1216
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image