جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
حمله تند گوگل به دو شركت بزرگ:مايكروسافت و نوكيا مي‌خواهند آندرويد را تضعيف كنند

حمله تند گوگل به دو شركت بزرگ:مايكروسافت و نوكيا مي‌خواهند آندرويد را تضعيف كنند
ايتنا- هر دو شركت ادعاهاي گوگل را رد كرده و به طور مقابل اين شركت را به انحصارطلبي تجاري متهم كرده‌اند.
Date:1391/3/26

گوگل حملات تندي را عليه مايكروسافت و نوكيا آغاز كرده و هر دو شركت را به تلاش براي تضعيف سيستم عامل آندرويد متهم كرده است.

به گزارش ايتنا از فارس به نقل از وي تري، گوگل همچنين مدعي شده كه هر دو شركت تلاش دارند قيمت تلفن‌هاي همراه مجهز به ويندوز فون را به طور مصنوعي بالا ببرند.

گوگل در همين زمينه شكايتي را بر عليه اين دو شركت تقديم كميسيون اروپا نموده و تصريح كرده كه مايكروسافت و نوكيا با توطئه مشترك از حق اختراعات ثبت شده خود بر عليه ديگر رقبا بهره گرفته و اجازه استفاده از آنها را به ديگران نمي دهند تا در نهايت هزينه تمام شده طراحي تلفن همراه افزايش يابد.

يكي از سخنگويان شركت گوگل در اين مورد گفته است: اين دو شركت بايد مسئوليت رفتار خود را بر عهده بگيرند و ما اميدواريم شكايت ما موجب شود تا ديگران هم به عملكرد اين دو شركت به خوبي توجه كنند.

گوگل معتقد است مايكروسافت و نوكيا با شركت هاي ديگري مانند شركت كانادايي Mosaid Technologies توافق‌هايي منعقد كرده‌اند تا بي سروصدا مانع استفاده از حق اختراعات ثبت شده خود توسط ديگر شركت‌هاي رقيب شوند.
از اين طريق، اين دو شركت به طور قانوني براي رقباي خود محدوديت ايجاد مي‌كنند و نمي گذارند آنها از فناوري‌هاي پيشرفته در گوشي‌هاي ساخت خود استفاده كنند.

گفتني است هر دو شركت ادعاهاي گوگل را رد كرده و به طور مقابل اين شركت را به انحصارطلبي تجاري متهم كرده‌اند.

ايتنا


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1034
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image