جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
محصولات جديد همراه با تكنولوژي‌هاي پيشرفته ASUSبهره گيري از امكان Cloud در سخت افزار هاي جديد

محصولات جديد همراه با تكنولوژي‌هاي پيشرفته ASUSبهره گيري از امكان Cloud در سخت افزار هاي جديد
ايتنا - ايسوس در اين كنفرانس براي تكميل اين بحث از NAS جديد اين شركت با طراحي جمع و جور و سرعت انتقال بيش از 200 مگابايت در ثانيه را رونمايي نمود كه در كنار اين روتر كارايي بسيار خوبي را ارائه مي‌كند.
Date:1391/4/5

در سميناري كه ايسوس در نمايشگاه Computex2012 برگزار نمود Jonney Shih در مورد فناوري Cloud و پلتفرم جديد با نام ASUS Open Cloud Computing معرفي نمود.
او بيان كرد براي توسعه اين فناوري بزودي يك دامنه و micro site به آدرس homecio.asus.com راه اندازي خواهد شد تا امكان ايجاد يك محيط كاربردي‌تر را براي كاربر خانگي فراهم نمايد.

در اين پلتفرم كاربر به امكانات و قابليت هايي مانند AO Help براي كسب اطلاعات بهتر و دقيق‌تر پزشكي و كمك‌هاي اوليه و ارائه راحت آن به ديگر افراد، AO Screen براي به اشتراك گذاري راحت صفحه نمايش هر دستگاهي در دستگاه ديگر، AO link براي دسترسي و به اشتراك گذاري راحت اطلاعات بين دستگاه‌هاي داخل خانه و موبايل و AO Cloud دسترسي دارد.

در ادامه آقاي shih به معرفي محصولات ارائه شده توسط ايسوس براي اين پلتفرم پرداخت كه اين محصولات شامل يك روتر جديد به نام RT-AC66U مي‌شد كه به علت استفاده از استاندارد شبكه بي سيم ac در اين محصول، اين دستگاه سريع‌ترين روتر مخصوص فناوري ابري است كه تاكنون در بازار ارائه شده است و قادر سرعت انتقال 1.75گيگا بيت در ثانيه را فراهممي نمايد.

اين محصول مجهز به پورت USB و پورت شبكه گيگا بيتي است كه اين موضوع امكان اتصال ان را به دستگاه‌هايي ديگر فراهم مي‌كند.
ايسوس در اين كنفرانس براي تكميل اين بحث از NAS جديد اين شركت با طراحي جمع و جور و سرعت انتقال بيش از 200 مگابايت در ثانيه را رونمايي نمود كه در كنار اين روتر كارايي بسيار خوبي را ارائه مي‌كند. اما در بخش ديگري از اين پلتفرم نوبت به معرفي محصولاتي براي بخش Open Screen رسيد كه در اين بخش ابتدا سري جديد صفحه نمايش‌هاي اين شركت با نام سري Designo MX معرفي شد كه از لحاظ طراحي و امكانات سخت افزاري يك پديد در نوع خود محسوب مي‌شود.

بر اساس اطلاعات ارائه شده اين سري از صفحه نمايش‌ها داراي زاويه ديد گسترده 178 درجه در حالت عمودي و افقي است و ضخامت فريم در آن به حداقل رسيده است كه اين موضوع در كنار ضخامت كم دستگاه ساختاري ديدني را به دستگاه داده است (البته در اين ميان نبايد طراحي پايه صفحه نمايش را فراموش كرد).

در كنار اين موارد وجود دو پورت HDMI و همچنين فناوري Sonic Master براي پردازش بهتر فركانس‌هاي صوتي است. اين محصولات در دو مدل MX 279H و MX239H‌ ارائه شده‌اند كه مدل 27اينچي تنها 17.5 ميلي‌متر و مدل 23 اينچي 14.5 ميلي‌متر قطر داشت. علاوه بر اين موارد محصولات جديد ديگري در زمينه كارت گرافيك هم توسط ايسوس در نمايشگاه معرفي شد كه يكي از مهم‌ترين آن‌ها ارائه كارت گرافيك جديد بر اساس پردازنده گرافيكي شركت nvidia بر اساس معماري كپلر بود. اين شركت در نمايشگاه چهار مدل كارت گرافيك GT640-2GD، GT630-2GD3، GT620-1GD3-L و GT610-SL-2GD3-L را معرفي كرد كه همه مجهز به فناوري Super Alloy Power بودند.

محصولات ديگر معرفي شده كارت Thunderbolt بود كه در دو نسخه Dual و Dual EX‌ معرفي شده بود اين كارت روي رابط PCi-E نصب مي‌شد و تفاوت آن‌ها در تعداد پورت‌هاي Thunderbolt و Display Port است. اين پورت‌ بر اساس اطلاعات ارائه شده 20 برابر سريع‌تر از پورت USB نسخه دو است.

ايتنا


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 853
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image