جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
قيمت روز بدخي گوشي هاي موبايل +جدولممنوعيت فروش برخي گوشي‌هاي سامسونگ در آمريكا

قيمت روز بدخي گوشي هاي موبايل +جدولممنوعيت فروش برخي گوشي‌هاي سامسونگ در آمريكا
اپل درصدد است عرضه برخي از گوشي‌هاي سامسونگ را در بازار آمريكا ممنوع كند. اين شركت اميدوار است در دومين دادگاهي كه براي بررسي و رسيدگي به دادخواست اپل در آمريكا تشكيل خواهد شد، فروش برخي از گوشي‌هاي هوشمند همچون Nexus را در بازار آمريكا ممنوع كند.
Date:1391/4/11

آفتاب: همچنين اپل درصدد است عرضه جديدترين گوشي سامسونگ با نام Galaxy S III را نيز در بازار آمريكا ممنوع كند. براساس گزارش IDC، سامسونگ هم‌اكنون 1/29 درصد فروش جهاني گوشي هوشمند را در اختيار دارد اين در حالي است كه سهم اپل از اين بازار 2/24 درصد اعلام شده است.

به نظر مي‌رسد موفقيت سامسونگ باعث شده كه اپل در صدد ممنوعيت فروش محصولات اين برند كره‌اي بربيايد. دادگاه سن‌خوزه همچنين فروش تبلت 1/10 اينچي سامسونگ را در بازار آمريكا ممنوع اعلام كرد. اپل معتقد است اين شركت كره‌اي فناوري‌هاي اپل را بدون كسب اجازه كپي كرده است. دعواي حقوقي بين سامسونگ و اپل چند سالي است كه در كشورهاي مختلف جهان در جريان است و اين درحالي است كه اپل تا به حال توانسته در بسياري از كشورها راي خود را در برابر سامسونگ به كرسي بنشاند.

از اپل و سامسونگ كه بگذريم نوبت به ال جي مي‌رسد. ال‌جي به تازگي از گوشي هوشمند جديدي از سري Optimus رونمايي كرده كه ويژه كاربران كم‌درآمد طراحي شده است. گوشي جديد ال‌جي Optimus L5 ناميده مي‌شود و قيمت مناسبي دارد. اين گوشي به شكل اقساط و پرداخت ماهانه 20 يورو (45 تا 50 هزار تومان) در اختيار مشتريان انگليسي قرار مي‌گيرد. ال‌جي با عرضه اين گوشي قصد دارد با رقيب كره‌اي خود، سامسونگ مبارزه جديدي را آغاز كند كه هم‌اكنون عنوان بزرگ‌ترين توليدكننده دنيا را به خود اختصاص داده است. ال‌جي علاوه بر رقابت با سامسونگ درصدد مبارزه با شركت‌هاي چيني هواوي و ZTE است.

كد مطلب : 162240

آفتاب


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1052
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image