جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
آفلاين شدن سرويس گوگل داك

آفلاين شدن سرويس گوگل داك
يكي از معايب نرم افزارهاي آفيس مبتني بر فناوري پردازش ابري اين است كه استفاده از آن‌ها مستلزم دسترسي به اينترنت است. اما گوگل اخيراً اين مشكل را حل كرده است. غول جست‌و‌جو گر اعلام كرده سرويس گوگل داك از اين پس قابليت استفاده آفلاين را خواهد داشت.
Date:1391/4/11

هموطن آنلاين_ يكي از معايب نرم افزارهاي آفيس مبتني بر فناوري پردازش ابري اين است كه استفاده از آن‌ها مستلزم دسترسي به اينترنت است. اما گوگل اخيراً اين مشكل را حل كرده است. غول جست‌و‌جو گر اعلام كرده سرويس گوگل داك از اين پس قابليت استفاده آفلاين را خواهد داشت.
گوگل در كنفرانس توسعه دهندگان نرم افزاري خود اعلام كرده است قابليت استفاده آفلاين را به سرويس گوگل داك افزوده است. سرويس گوگل داك به كاربران اجازه مي‌دهد از نرم افزارهايي شبيه آفيس مايكروسافت به صورت آنلاين و اشتراكي استفاده كنند.
اين قابليت به كاربران سرويس گوگل داك اجازه مي‌دهد اسناد و فايل‌هاي اشتراكي خود را به صورت آفلاين ويرايش كنند و هنگامي كه دوباره آنلاين شدند تغييرات انجام شده را ذخيره كنند. اين قابليت بويژه براي كساني مفيد است كه در موقعيت‌هايي مثل سفر با هواپيما به اينترنت دسترسي ندارند.
شركت گوگل در زمينه سازگار كردن نرم افزارهايي از اين دست با مايكروسافت رقابت مي‌كند. شركت مايكروسافت نيز در تلاش براي راه اندازي نرم افزار آفيس به صورت آنلاين، بسته نرم‌افزاري آفيس 365 را عرضه كرده است.
هر دو شركت مي‌كوشند با ارتقاي خدمات پردازش ابري خود از بازار كسب و كارهاي تجاري كسب درآمد كنند. تحليل گران معتقدند قابليت استفاده آفلاين از گوگل داك جايگاه بزرگ‌ترين غول جست‌و‌جوگر در اين بازار را ارتقا مي‌دهد.

هموطن سلام


Rss Services Print  -(4 Body)  Visitor Count: 1394
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image