جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
نخستين پرونده ويژه در بررسي ويروس فليمبررسي فني بدافزار شعله در ماهنامه دنياي كامپيوتر و ارتباطات

نخستين پرونده ويژه در بررسي ويروس فليمبررسي فني بدافزار شعله در ماهنامه دنياي كامپيوتر و ارتباطات
ايتنا - اين پرونده كه با همكاري بسياري از نمايندگان ضدويروس‌هاي مطرح بازار تهيه شده است، حاوي گزارشاتي از نحوه عملكرد ضدويروس‌هاي مختلف در مواجهه با اين ويروس خواهد بود.
Date:1391/4/11

ماهنامه دنياي كامپيوتر و ارتباطات در شماره آينده خود در پرونده‌اي ويژه به بررسي بدافزار شعله(Flame) مي‌پردازد.

به گزارش ايتنا اين پرونده كه در شماره 114 (تير ماه 91) ماهنامه دنياي كامپيوتر و ارتباطات به چاپ خواهد رسيد، حاوي كامل‌ترين گزارشات و بررسي‌ها در زمينه اين ويروس مي‌باشد.

در اين پرونده ويژه كه با همكاري تيم خبري ايتنا، تحريريه ماهنامه دنياي كامپيوتر و ارتباطات، كارشناسان ارشد فناوري اطلاعات و ارتباطات، تعدادي از مديران مجرب شركت‌هاي فعال و خوشنام حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات تهيه شده است، حمله بدافزاري شعله از زواياي مختلف تحليل شده است و ويژگي‌هاي فني اين ويروس مورد بررسي قرار گرفته است.

اين پرونده كه با همكاري بسياري از نمايندگان ضدويروس‌هاي مطرح بازار تهيه شده است، حاوي گزارشاتي از نحوه عملكرد ضدويروس‌هاي مختلف در مواجهه با اين ويروس خواهد بود.

شايان ذكر است كارشناسان، يكي از مهم‌ترين اخبار فناوري اطلاعات و ارتباطات حوزه امنيت در چند ماه اخير را انتشار بدافزار «شعله» مي‌دانند.
كارشناسان افتا، با قرار دادن نام شعله در كنار استاكس‌نت، حملات انجام شده توسط اين دو ويروس را مهم‌ترين تهديدات امنيتي كشور در ساليان اخير مي‌دانند.

گفتني است امنيت يكي از بخش‌هاي مهم ماهنامه دنياي كامپيوتر و ارتباطات است كه به صورت منظم و در هر شماره ماهنامه، اخبار، مقالات و گزارش‌هايي از حوزه افتا در اين بخش منتشر مي‌شود.
اين ماهنامه در زمان انتشار ويروس استاكس‌نت نيز (شماره 94 - مهر 89) پرونده‌اي ويژه براي بررسي اين بدافزار منتشر نمود.

از فعاليت‌هاي دنياي كامپيوتر و ارتباطات در حوزه ضدويروس مي‌توان به تنها ميزگرد تخصصي «بررسي بازار ضدويروس اوريجينال» در شماره 104 ماهنامه اشاره كرد.

كارشناسان حوزه امنيت اطلاعات و فعالين اين حوزه در صورت تمايل به همكاري مي‌توانند با ماهنامه دنياي كامپيوتر و ارتباطات(با شماره تلفن‌هاي 88701265 - 88724761) و يا نشاني info@ccwmagazine.com تماس حاصل نمايند.

ايتنا


Rss Services Print  -(4 Body)  Visitor Count: 1200
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image