جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
دنياي موبايل و كامپيوتر؛پيش‌بيني كارشناسان در مورد استقبال سرد از تبلت گوگل

دنياي موبايل و كامپيوتر؛پيش‌بيني كارشناسان در مورد استقبال سرد از تبلت گوگل
خبرگزاري فارس: در حالي كه گوگل به تازگي رايانه لوحي نكسوس خود را به تازگي عرضه كرده برخي كارشناسان در مورد عدم استقبال از آن به اين شركت هشدار دادند.
Date:1391/4/18

به گزارش فارس به نقل از اي ويك، اين تبلت با نمايشگر 7 اينچي در دو نوع 8 و 16 گيگابايتي روانه بازار شده است.

عدم پشتيباني از فناوري نسل سوم و چهارم تلفن همراه موسوم به 4G LTE از نقطه ضعف هاي اساسي اين محصول محسوب مي شود و همين طور عدم استقبال كاربران از تبلت هاي كوچك با نمايشگر 7 اينچي در گذشته نگراني ها در مورد امكان عدم استقبال از اين تبلت را هم افزايش داده است.

تبلت ياد شده كه بسته به ميزان حافظه به قيمت 199 يا 249 دلار عرضه مي شود تنها از طريق فناوري بي سيم WiFiبه اينترنت متصل مي شود. پيش از اين صاحب نظران از گوگل خواسته بودند كه تبلت نكسوس را با نمايشگر 10 اينچي عرضه كند، اما اين شركت به اين مساله بي توجهي كرده بود.

نكته ديگر آن است كه گوگل بايد با توجه به همه گير شدن آي پد شركت اپل تبليغات گسترده اي را در مورد تبلت نكسوس به راه مي انداخت، اما تبليغات اين شركت در مورد نكسوس چندان چشمگير نبوده و توجه زيادي را به خود جلب نكرده است. نكته اخر اين است كه نكسوس در مقايسه با كيندل شركت آمازون و آي پد برتري چشمگيري ندارد و ظرفيت پايين حافظه آن هم چنگي به دل نمي زند.

از سوي ديگر اپل اعلام كرده كه به زودي مدل جديد آي پد به نام آي پد ميني را كه كوچك تر و ارزان تر از آي پد است عرضه مي كند و در اين صورت نكسوس گوگل هيچ شانسي براي موفقيت نخواهد داشت.

انتهاي پيام/ح

فارس


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 1224
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image