جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
عرضه رايگان نرم افزار محاسبه حقوق از سوي شركت اينتوئيت براي كسب و كارهاي كوچك

عرضه رايگان نرم افزار محاسبه حقوق از سوي شركت اينتوئيت براي كسب و كارهاي كوچك
Date:1391/4/28

همكاران سيستم- شركت اينتوئيت از عرضه نرم افزار رايگاني خبر داده است كه كسب و كارهاي كوچك به كمك آن مي‌توانند حقوق و دستمزد كاركنان خود را با دقت محاسبه كنند. نرم افزار محاسبه حقوق شركت اينتوئيت هم اكنون براي نصب بر روي آيفون و آيپد طراحي شده است.
به گزارش وب سايت computerworld، شركت اينتوئيت براي كسب و كارهاي كوچكي كه نمي‌خواهند از نرم افزارهاي حسابداري پولي استفاده كنند، نرم افزار رايگاني طراحي كرده است كه براي محاسبه حقوق و پرداختي كاركنانشان به كار مي‌رود. اين نرم افزار كه Snap Payroll نام دارد پرداختي خالص كاركنان را بر منباي ساعات كاري آن‌ها محاسبه مي‌كند و ماليات‌هاي دولتي و فدرال را نيز به صورت خودكار از آن كم مي‌كند.
شركت اينتوئيت كه خود را يكي از بزرگ‌ترين عرضه كنندگان خدمات محاسبه دستمزد و حقوق در آمريكا مي‌داند، هم اكنون حقوق بيش از يك ميليون نفر را در اين كشور محاسبه مي‌كند. كسب و كارهاي كوچك در حال حاضر مي‌توانند نرم افزار جديد شركت اينتوئيت را مستقل از ديگر راهكارهاي حسابداري اينتوئيت و به صورت رايگان مورد استفاده قرار دهند.
اين نرم افزار علاوه بر محاسبه حقوق كاركنان، كاربران را در جريان همه اشكال مالياتي دولت قرار مي‌دهد و حتي مي‌تواند اسناد و فرم‌هاي مالياتي را براي كارفرمايان كسب و كارهاي كوچك ايميل كند. اين نرم افزار امكان محاسبه دقبق حقوق و ماليات‌ها را نيز به كسب و كارهاي كاربر مي‌دهد. اين قابليت از اين جهت مهم است كه براساس گزارش اتاق بازرگاني آمريكا، يكي از هر سه كسب و كار در اين كشور به خاطر محاسبه اشتباه حقوق و ماليات مشمول پرداخت جريمه مي‌شوند.

همكاران سيستم


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1384
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image