جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
دختر دانشجو ،سارق اينترنتي

دختر دانشجو ،سارق اينترنتي
دختر دانشجويي كه از طريق اينترنت 23 ميليون ريال از حساب دوستش سرقت كرده بود ، از سوي ماموران پليس فتاي استان سمنان شناسايي و دستگير شد .
Date:1391/4/29

به گزارش گروه اجتماعي باشگاه خبرنگاران به نقل از پايگاه اطلاع رساني پليس ، رييس پليس فتاي(فضاي توليد و تبادل اطلاعات) استان سمنان در تشريح جزييات اين خبر گفت : پس از دريافت پرونده اي در خصوص شكايت دختري مبني بر برداشت غيرقانوني از حساب شخصي وي از طريق اينترنت ، پيگيري موضوع در دستور كار ماموران پليس فتا قرار گرفت .
سرگرد "سيد علي ميراحمدي" افزود : پس از انجام تحقيقات و پيگيري هاي گسترده ، رد پاي بجامانده از متهم در برداشت وجه ، مورد بررسي فني عوامل پليس فتا قرار گرفت .
وي تصريح كرد : بررسي همين سرنخ منجر به شناسايي متهم پرونده از سوي ماموران شد كه دختري دانشجو و دوست قديمي مالباخته بود .
ميراحمدي اظهار داشت : متهم با جلب اعتماد مالباخته ، كارت اعتباري وي و رمز ورود آن را به دست آورده و در چند مورد مبلغي معادل 23 ميليون ريال را به طور غيرقانوني از حساب مورد نظر برداشت كرده بود .
رييس پليس فتاي استان سمنان در پايان با اعلام آمادگي اين پليس براي رسيدگي به اين گونه موارد ، تاكيد كرد : شهروندان براي پيشگيري از بروز جرايمي اين چنيني از دراختيار گذاشتن كارت هاي اعتباري خود و رمز ورودي آن به ديگران به شدت پرهيز كنند .

باشگاه خبرنگاران جوان


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 1491
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image