جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
راه اندازي سرويس اينترنت 1 گيگابيتي گوگل فيبر

راه اندازي سرويس اينترنت 1 گيگابيتي گوگل فيبر
سرويس 120 دلاري اما شايد پر طرفدار ترين سرويس باشد كه با پرداخت اين هزينه در ماه علاوه بر اينترنت يك گيگابيتي، گوگل دسترسي به مجموعه كاملي از شبكه هاي تلويزيون را هم در اختيار شما قرار مي دهد و تازه اين اول كار است.
Date:1391/5/10

نارنجي: ممكن است افراد زيادي ندانند كه گوگل در ارايه اينترنت هم فعاليت مي كند، اما با شروع به كار سرويس جديد «گوگل فيبر» احتمالا شهرت اين شركت در ارايه اينترنت پر سرعت چندين برابر خواهد شد. گوگل از روز گذشته ارايه اينترنت پرسرعت را در كانزاس‌سيتي آغاز كرده است. سرويس اينترنتي كه همانطور كه از اسمش مشخص است با فيبر نوري كار مي كند. اما چيزي كه اين سرويس را نسبت به ديگر اينترنت هاي پرسرعت متمايز مي كند، سرعت 1 گيگابيتي آن و قيمت هاي فوق العاده است.

اينترنتي كه نسبت به اينترنت هاي پرسرعت رايج در آمريكا 100 برابر سريع تر است و جالب تر اينكه گوگل اين اينترنت را بدون محدوديت دانلود در اختيار كاربران قرار مي دهد و بنابراين مي توانيد با سرعت 1 گيگابيتي هر چقدر كه خواستيد دانلود اطلاعات داشته باشيد. ضمن اينكه سرعت اينترنت نيز متقارن است يعني هم سرعت دانلود و آپلود 1 گيگابيت در ثانيه است. حتما مي دانيد كه سرعت يك گيگابيت در ثانيه به معني دانلود با سرعت 125 مگابايت در ثانيه است و در اين حالت مي توانيد يك فيلم 700 مگابايتي را در كمتر از 6 ثانيه دانلود كنيد.

براي استفاده از اين سرويس، گوگل تا درب منزل شما فيبرنوري را مي آورد و يك Network Box (تصوير پايين) در اختيار شما قرار مي دهد كه داراي 4 پورت شبكه يك گيگابيتي است كه با اتصال كامپيوترتان به يكي از آنها مي توانيد از اينترنت پرسرعت استفاده كنيد. اين دستگاه همچنين اينترنت را به صورت واي-فاي هم در اختيارتان قرار مي دهد و خودش مجهز به يك فايروال داخلي نيز هست.

اما قيمت اين خدمت چقدر است؟ گوگل سه پلن متفاوت را در اختيار كاربران قرار مي دهد. اگر فقط به دنبال استفاده از اينترنت باشيد، مي توانيد پلن 70 دلاري گوگل را انتخاب كنيد. در اين پلن با پرداخت ماهيانه 70 دلار يك اينترنت 1 گيگابيتي با دانلود نامحدود در اختيار داريد و علاوه بر آن Network Box را هم به رايگان دريافت مي كنيد و گوگل يك سرويس گوگل درايو يك ترابايتي هم به شما مي دهد.

اما اگر به اينترنت 1 گيگابيتي نياز نداشته باشيد و دلتان نخواهد ماهيانه 70 دلار پول بدهيد مي توانيد از پلن رايگان گوگل استفاده كنيد. در اين حالت فقط يك پول اوليه 300 دلاري براي فيبرنوري پرداخت مي كنيد كه مي توان آن را در اقساط 25 دلاري يك ساله هم پرداخت كرد و در ازاي آن باكس شبكه را خواهيد داشت و اينترنت 5 مگابيتي رايگان دايمي داريد. آن هم بدون محدوديت دانلود. گوگل ارايه رايگان اين اينترنت را حداقل براي 7 سال تضمين مي كند. و هزينه ديگري هم به جز 300 دلار اوليه نمي پردازيد.

سرويس 120 دلاري اما شايد پر طرفدار ترين سرويس باشد كه با پرداخت اين هزينه در ماه علاوه بر اينترنت يك گيگابيتي، گوگل دسترسي به مجموعه كاملي از شبكه هاي تلويزيون را هم در اختيار شما قرار مي دهد و تازه اين اول كار است. با خريد اين سرويس گوگل يك تبلت نكسوس 7 هم به شما مي دهد به همراه يك TV Box براي ديدن كانال هاي تلويزيوني به صورت اچ دي و يك Storage Box كه داراي 2 ترابايت حافظه داخلي است كه به شما اجازه مي دهد برنامه هاي محبوب تان را روي آن ذخيره كنيد و البته يك تربايت فضاي رايگان گوگل درايو هم در اين سرويس فراموش نشده است.

عصر ايران


Rss Services Print  -(34 Body)  Visitor Count: 3087
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image