جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
جديدترين گوشي هوشمند نوكيا با دوربين 41 مگاپيكسلي + عكس

جديدترين گوشي هوشمند نوكيا با دوربين 41 مگاپيكسلي + عكس
خبر جنجالي جديدترين گوشي هوشمند نوكيا با نام Nokia EOS كه داراي دوربيني 41 مگاپيكسلي و مبتني بر سيستم عامل ويندوز فون 8 مي‌باشد تاييد شد.
Date:1393/11/15

به گزارش دريچه فناوري اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ مدتي كوتاهي پس از آن كه نوكيا گوشي هوشمند 808 PureView مبتني بر سيستم عامل سيمبين و مجهز به دوربين ديجيتالي 41 مگاپيكسلي را وارد بازار كرد نخستين شايعات در مورد مدل جديد اين محصول مبتني بر سيستم عامل ويندوز فون منتشر شد. البته تا پيش از اين شركت نوكيا گوشي هوشمند Lumia 920 را مبتني بر لنز OIS و در خانواده دوربين هاي ديجيتالي PureView وارد بازار كرده بود، اما اين گوشي حسگر تصويربرداري 41 مگاپيكسلي نداشت.

شركت نوكيا كه پيش از اين با انتشار دعوتنامه اي خبر برگزاري يك كنفرانس مطبوعاتي در تاريخ 11 ژوئيه را منتشر كرده بود، هم اكنون دومين تيزر تبليغاتي در مورد اين كنفرانس را پخش كرده است.

نوكيا در اين تبليغ جديد گفته است كه 41 ميليون دليل براي برگزاري اين كنفرانس دارد و اين عدد نگاهي به حسگر دوربين ديجيتالي جديد نوكيا با كيفيت 41 مگاپيكسلي دارد كه قرار است اين محصول مبتني بر سيستم عامل ويندوز فون 8 روانه بازار شود. لازم به ذكر است كه طي چند هفته گذشته منابع آگاه براي نخستين بار تصاوير مربوط به گوشي هوشمند Nokia EOS را منتشر كردند و هم اكنون با اين خبر تاييد شده است كه اين محصول دوربيني با كيفيت 41 مگاپيكسل دارد.

باشگاه خبرنگاران جوان


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 970
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image