جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
مديركل ارتباطات و فني آوري اطلاعات ايلام:استاندارد اينترنت شير مخابرات ايلام يك هشتم بايد باشد

مديركل ارتباطات و فني آوري اطلاعات ايلام:استاندارد اينترنت شير مخابرات ايلام يك هشتم بايد باشد
مديركل ارتباطات و فني آوري اطلاعات ايلام گفت: استاندارد اينترنت شير مخابرات ايلام يك هشتم بايد باشد .
Date:1393/11/15

رضا حسن‌بيگي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ايلام اظهار داشت: اينترنتي كه از طريق مخابرات به مشتركان واگذار مي‌شود به صورت شير است و استاندارد اينترنت شير يك هشتم است اما تا يك شانزدم نيز ديده شده است و نمي‌توان اين قضيه را انكار كرد.

مديركل ارتباطات و فني آوري اطلاعات ايلام گفت: بخشي از بحث ضعيف بودن اينترنت در استان ايلام به اين موضوع يعني شير بودن اينترنت و يك شانزدهم آن بر مي‌گردد و به عنوان مثال كسي كه درخواست اينترنت يك مگ كرده اما در عمل از سرعت 128 استفاده مي‌كند جاي سئول و پيگيري دارد.

وي ادامه داد: مي‌توان از طريق سازمان تنظيم مقررات شكايت كرد و در واقع اين سايت يك منوي پاسخگويي به شكايات دارد كه هركس از هر حوزه‌اي شكايت داشته باشد موضوع را پيگيري مي‌كند و نتيجه پيگيري را اعلام مي‌كند.

اين مسئول اضافه كرد: اين دستگاه اجرايي نيز به عنوان نماينده وزارتخانه ارتباطات آمادگي دريافت شكايات و پاسخگويي در زمينه‌هاي مختلف ارتباطي را دارد و موظف هستيم به مشكلات مردم رسيدگي كنيم.

حسن‌بيگي به پايان زمان هم‌كدسازي در استان ايلام اشاره كرد و افزود: از نيمه دوم آذرماه با اجراي هم‌كدسازي در استان ايلام تغييراتي در قيمت مكالمات پديد آمده كه اميدواريم براي مردم و مشتركين شركت مخابرات استان ايلام ملموس باشد.

مديركل ارتباطات و فني آوري اطلاعات ايلام گفت: هر مشتركي كه از اين پس با اجراي طرح هم كدسازي در استان احساس مي‌كند تغييري در قيمت مكالماتش روي نداده مي‌تواند موضوع را از طريق اداره كل ارتباطات و فني آوري اطلاعات ايلام پيگيري كند.

وي ادامه داد: اداره كل ارتباطات و فني آوري اطلاعات ايلام خود را موظف به ارائه خدمات به مردم استان ايلام در حوزه ارتباطي دانسته و در اين راه از هيچ كوششي دريغ نمي‌كند.

انتهاي پيام/2246/صا30

فارس


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1138
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image