جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
ارائه اينترنت بدون محدوديت به دانشگاه‌ها

ارائه اينترنت بدون محدوديت به دانشگاه‌ها
Date:1393/11/27

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از افزايش تعداد كاربران اينترنت طي يك سال اخير خبر داد و گفت: به تمامي مراكز بزرگ مانند دانشگاه‌ها، اينترنت بدون محدوديت سرعت و پهناي باند واگذار شده است.

به گزارش خبرگزاري مهر، محمود واعظي كه با هدف افتتاح پروژه‌هاي مخابراتي به استان هرمزگان سفر كرد در جمع نخبگان و فعالان ارتباطات و فناوري اطلاعات اين استان گفت: تنوع محصولات و خدمات و جذابيت‌هاي موجود در حوزه ICT سبب شد تا هميشه فضا براي فعاليت بخش خصوصي و شركتهاي دانش بنيان وجود داشته باشد.

وي با اشاره به ضرورت توجه به گسترش زيرساخت‌هاي ارتباطي گفت: متاسفانه در چند سال گذشته در حوزه زيرساخت ارتباطي كشور فعاليت و سرمايه‌گذاري چشمگيري نشده است.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به حمايت از بخش خصوصي گفت: برنامه و سياست ما در حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات ورود بخش خصوصي و به دست گرفتن مديريت طرح‌ها و پروژه‌ها است؛ دولت قصد رقابت با بخش خصوصي را ندارد بلكه نقش حامي و ياور بخش خصوصي و فعالان حوزه ICT را دارد.

وي به رشد كاربران اينترنت در مدت يك سال و نيم اخير اشاره كرد و گفت: تعداد كاربران از حدود 3 ميليون نفر به 8 ميليون نفر افزايش يافته است؛ همچنين به تمامي مراكز بزرگ مثل دانشگاه‌ها اينترنت بدون محدوديت سرعت و پهناي باند واگذار كرده‌ايم و كه اپراتورهاي موبايل براي واگذاري نسل سوم و چهارم موبايل نيز از همين پهناي باند استفاده كردند كه اين امر مي‌توانند بر سرعت اينترنت كاربر نهايي اثرگذار باشند.

واعظي با تاكيد براينكه ما مي‌توانستيم فقط بر روي كاربران اوليه سرمايه گذاري كنيم و سرعت آن‌ها را چند برابر كنيم گفت: ولي اعتقاد ما اين است كه همه بايد از امكانات فناوري كشور استفاده كنند و محدوديتي براي هيچ شخص يا ارگاني قايل نشديم.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات فعاليت در بخش ICT را درآمدزا برشمرد و بر لزوم ايجاد ديتاسنترهاي استاني توسط بخش خصوصي تاكيد كرد و گفت: ما از ايجاد ديتا سن‌تر در استان‌ها حمايت مي‌كنيم و براي ديتا سن‌تر داري تسهيلاتي هم قائل خواهيم شد.

واعظي با تاكيد بر سياست دولت در زمينه اشتغال گفت: ما حتي از ايجاد يك شغل هم در استان حمايت مي‌كنيم.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينكه هرگونه محصول بومي قابل ارزش است گفت: در حوزه ICT از هرگونه فعاليتي كه منجر به توليد يك محصول يا خدمات بومي شود حمايت مي‌كنيم.

ايستنا


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 1033
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image