جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
دكتر گوگل از راه رسيد

دكتر گوگل از راه رسيد
فناوري اطلاعات > اينترنت - ايسنا نوشت:
Date:1393/11/27

موتور جستجوي گوگل، اطلاعات پزشكي حرفه‌اي و بسيار دقيقي را به سرويس خدمات خود افزوده است كه مي‌تواند در نقش يك پزشك- مشاور براي كاربر عمل كند!

اغلب افراد در هنگام مواجهه با علائمي مانند سردرد يا گلودرد، بروز بثورات جلدي يا حس توده‌اي در قسمتي از بدن، بسرعت اقدام به جستجو در اينترنت مي‌كنند؛ اما اطلاعات پزشكي و روش‌هاي درماني ارائه شده در اين سايت‌ها تا چه ميزان قابل اعتماد هستند؟

نتايج بررسي‌ها نشان مي‌دهد، از هر 20 جستجو در موتور گوگل يك مورد اطلاعات پزشكي و سلامت است.

گوگل با هدف ارائه اطلاعات پزشكي حرفه‌اي و قابل اعتماد به كاربران، خدمت جديدي را معرفي كرده است؛ از هفته جاري كاربران ساكن در آمريكا مي‌توانند از خدمات دكتر گوگل استفاده كنند و سوالات متداول پزشكي را در اين بخش ويژه جستجو كنند.

براي تهيه اين اطلاعات پزشكي، گوگل از تيمي از پزشكان متخصص و منابع پزشكي بسيار معتبر استفاده كرد و درنهايت اطلاعات جمع‌آوري شده توسط تيمي از پزشكان مورد بازنگري قرار گرفت.

گوگل تأكيد مي‌كند كه اين خدمت به هيچ عنوان يك روش خودتشخيصي- خوددرماني محسوب نشده و نمي‌تواند جايگزين تشخيص توسط پزشك متخصص شود؛ هدف از اين اقدام تنها آگاهي‌بخش به مردم و دسترسي به اطلاعات قابل اعتماد است كه مي‌تواند به تشخيص بموقع بيماري‌ها منجر شود.

در مرحله نخست، دسترسي به اطلاعات پزشكي گوگل به زبان انگليسي و براي كاربران ساكن در آمريكا فعال شده است؛ به مرور مطالب پزشكي تخصصي‌تري به اين بانك افزوده شده و امكان دسترسي مردم ساير نقاط جهان به اين بخش فراهم مي‌شود.

45503

خبر آنلاين


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 845
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image