جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


سیستم ارسال پیامک
وب سرویس رایگان
معرفی پکیج های پورتال
سرویس  http ارسال پیامک
نرم افزارهای اندروید
نسل چهارم خدمات اينترنت به كيش رسيد نسل چهارم خدمات اينترنت به كيش رسيد

نسل چهارم خدمات اينترنت به كيش رسيد نسل چهارم خدمات اينترنت به كيش رسيد
شبكه نسل چهارم خدمات ارتباطي ايرانسل به صورت رسمي در جزيره كيش راه‌اندازي شد.
Date:1393/12/10

به گزارش خبرنگار علمي «خبرگزاري دانشجو»، شبكه نسل چهارم خدمات ارتباطي ايرانسل امروز طي مراسمي با حضور عليرضا قلمبر دزفولي مديرعامل اين اپراتور، به صورت رسمي در جزيره كيش راه‌اندازي شد تا اين جزيره علاوه بر نسل سوم تلفن همراه، تحت پوشش فناوري LTE نيز قرار بگيرد.

با راه اندازي اين شبكه، مسافران نوروز 94 مي‌توانند با آخرين فناوري ارتباطي همراه جهان در سفر خود به اين جزيره، آنلاين بمانند.

پيش از اين، شبكه نسل سوم ايرانسل در شهرهاي بندرعباس، جزيره كيش، جزيره قشم، بندر كنگ، گچين و درگهان و شبكه نسل چهار در بندرعباس در استان هرمزگان راه‌اندازي شده و به بهره‌برداري رسيده بود و با راه اندازي شبكه 4G در كيش تعداد شهرهاي تحت پوشش LTE در ايران به 16 شهر رسيد.

دزفولي درباره وضعيت خدمات ايرانسل در استان هرمزگان گفت: درحال حاضر ايرانسل گسترده‌ترين پوشش شبكه را در خليج هميشگي فارس و جزاير ايراني دارد و در حال حاضر شهرهاي بندرعباس، جزيره كيش، جزيره قشم، بندر كنگ، گچين و درگهان تحت پوشش 3G ايرانسل و بندرعباس و كيش تحت پوشش 4G ايرانسل قرار دارند.

وي تاكيد كرد: 33 شهر، 339 روستا، 900 كيلومتر از جاده‌ها و راه‌هاي اصلي و فرعي و و 7 جزيره مسكوني از استان هرمزگان تحت پوشش خدمات ايرانسل است.

دزفولي پوشش جمعيتي شبكه ايرانسل در هرمزگان را 99 درصد اعلام و گفت ايرانسل 317 آنتن BTS در اين استان دارد و ميزان بهره‌گيري از طرح جزيره هوشمند ايرانسل در اين استان 36 درصد است.

وي ادامه داد: درحال حاضر مراكز اختصاصي خدمات ايرانسل هرمزگان در بندرعباس، جزاير كيش، قشم و هرمز داير بوده و به زودي در شهرهاي ميناب، حاجي‌آباد و بندر لنگه نيز راه‌اندازي خواهد شد.

شبكه خبر دانشجو


Rss Services Print  -(5 Body)  Visitor Count: 1599
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image