جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
دبير علمي كنفرانس ملي برق و كامپيوتر خبر دادچاپ 10 مقاله برگزيده كنفرانس ملي برق و كامپيوتر در ژورنال ISI استراليا

دبير علمي كنفرانس ملي برق و كامپيوتر خبر دادچاپ 10 مقاله برگزيده كنفرانس ملي برق و كامپيوتر در ژورنال ISI استراليا
دبير علمي كنفرانس ملي مهندسي برق و كامپيوتر دانشگاه آزاد اسلامي كاشان، از چاپ 10 مقاله برگزيده اين كنفرانس در يكي از ژورنال‌هاي ISI استراليا خبر داد.
Date:1393/12/16

به گزارش خبرگزاري فارس از كاشان،حسين قسوري بعد از ظهر امروز در حاشيه برگزاري كنفرانس ملي مهندسي برق و كامپيوتر در جمع خبرنگاران اظهار كرد: 238 مقاله به دبيرخانه كنفرانس ملي مهندسي برق و كامپيوتر دانشگاه آزاد اسلامي اين شهرستان ارسال شده است.

وي افزود: مقاله‌ها توسط 32 نفر از اساتيد دانشگاه مشتمل بر اساتيد دانشگاه آزاد كاشان و ديگر دانشگاه‌هاي كشور مورد ارزيابي قرار گرفت و پس از داوري پذيرش شد.

به گفته وي، هر مقاله براي دو داور ارسال و در 6 آيتم نظرخواهي شد و داوران پس از آن نظرات خود را مطرح كردند.

دبير علمي كنفرانس ملي مهندسي برق و كامپيوتر دانشگاه آزاد اسلامي كاشان خاطرنشان كرد: از اين تعداد 88 مقاله به صورت ارائه و 17 مقاله به صورت پوستر پذيرفته شد.

وي تصريح كرد: با رايزني‌هاي انجام شده با يكي از ژورنال‌هاي ISI در استراليا قرار است كه 10 مقاله برتر به تشخيص هيئت علمي كنفرانس ملي مهندسي برق و كامپيوتر و ژورنال مربوطه مقاله‌ها پذيرش و به چاپ برسد.

قسوري با اشاره به برگزاري 15 نشست 90 دقيقه‌اي و ارائه 6 مقاله در هر نشست يادآور شد: با توجه به اينكه كنفرانس در سطح ملي بود مقالات به دقت قابل توجهي انجام شد.

وي، سيستم‌هاي توزيع شده و شبكه‌هاي هوشمند را از موضوعات اين كنفرانس ذكر و عنوان كرد: محورهاي اين كنفرنس ملي بر اساس موضوعي و نشست تخصصي برگزار مي‌شود.

به گفته وي، سيستم‌هاي كنترل، مخابرات، الكترونيك قدرت، برنامه‌ريزي ديناميك در شبكه‌هاي هوشمند، ريزشبكه‌ها و خانه‌هاي هوشمند از محورهاي اين كنفرانس است.

دبير علمي كنفرانس ملي مهندسي برق و كامپيوتر دانشگاه آزاد اسلامي كاشان، مديريت انرژي و انرژي‌هاي نو، رايانش ابري، شبكه‌هاي سنسوري، كامپيوتري، چند رسانه‌اي، بي‌سيم و موبايل و هوش مصنوعي را از ديگر محورهاي اين كنفرانس ملي برشمرد.

قسوري بيان كرد: آغاز پذيرش مقالات در اول آبان و آخرين مهلت ارسال آن در 17 بهمن بوده و نتايج داوري نيز در اول اسفند ماه اعلام شده است.

وي، از برگزاري دومين كنفرانس ملي مهندسي برق و كامپيوتر در پايان مهر ماه 94 خبر داد و افزود: با آغاز برنامه‌ريزي‌هايي كه انجام شده اميد است دومين كنفرانس پايان مهر سال آينده برگزار شود.

دبير علمي كنفرانس ملي مهندسي برق و كامپيوتر دانشگاه آزاد اسلامي كاشان، با اشاره به شركت 150 دانشجوي كارشناسي ارشد دانشكده برق و كامپيوتر اين دانشگاه در اين كنفرانس گفت: در مجموع 250 دانشجوي ارشد و تحصيلات تكميلي از شهرهاي اطراف نيز در اين كنفرانس شركت كردند.

مقالاتي توسط مرتضي رموزي با موضوع «سيستم‌هاي توزيع شده» و وحيد امير با موضوع «شبكه‌هاي هوشمند» در سالن غياث‌الدين جمشيد كاشاني دانشگاه آزاد اسلامي كاشان ارائه شد.

به گزارش فارس، كنفرانس ملي مهندسي برق و كامپيوتر با حضور صاحب‌نظران، كارشناسان و اساتيد دانشگاه امروز در سالن غياث‌الدين جمشيد دانشگاه آزاد اسلامي كاشان برگزار شد.

انتهاي پيام/2406/ط30

فارس


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1040
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image