جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
با MWC 2015: گستره وسيع نوآوري‌هاي موبايل ال‌جي در MWC 2015

با MWC 2015: گستره وسيع نوآوري‌هاي موبايل ال‌جي در MWC 2015
Date:1393/12/16

چهار غرفه مجزا براي نمايش گوشي‌هاي هوشمند ممتاز و ميان‌رده، پوشيدني‌ها و خدمات IoT

بارسلونا، 2 مارس 2015- در روز افتتاحيه كنگره جهاني موبايل (MWC) امسال در بارسلونا، شركت ال‌جي الكترونيكس (LG) مجموعه‌اي متفاوت از نوآوري‌هايي در زمينه موبايل شامل G Flex2 دلفريب، ابزارك‌هاي پوشيدني شگفت‌انگيز و محصولات تلفن‌همراه هوشمند ميان‌رده جديد رونمايي خواهد كرد. اين محصولات جديد با شعار «نوآوري براي زندگي بهتر»، در راستاي ارائه راهبرد ال‌جي در سال‌هاي پيش رو در چهار غرفه متمايز نمايش داده مي‌شوند.

غرفه G Flex2: تعريف دوباره صفحه منحني

تلفن‌همراه هوشند G Flex2 كه پيشرفته‌ترين تلفن همراه هوشمند ال‌جي در بازار امروز است داراي نمايشگري منحني است كه در طراحي آن هر دو اصل ارگونومي و زيبايي‌شناختي به كار گرفته شده است. صفحه نمايشگر فول اچ‌دي 5/5 اينچي با تصاويري شفاف و شبه‌واقعي هيجان وصف‌ناپذيري را به تجربه تماشاي كاربران مي‌افزايد. عملكرد قدرتمند و قابليت‌هاي UX شهودي تمامي نكات برجسته طراحي پيشگام ال‌جي در فناوري و طراحي را يكجا جمع كرده است.

غرفه Mass-tier: ممتاز با قيمت مناسب

ال‌جي براي نخستين بار از محصولات تلفن‌همراه هوشمند ميان‌رده خود با هدف قابل دسترس ساختن مزايا و ويژگي‌هاي تلفن‌هاي همراه هوشمند ممتاز خود براي گستره وسيعي از مشتريان رونمايي خواهد كرد. همه مدل‌هاي Magna، Spirit، Leon و Joy طراحي ممتاز، نمايشگر لمسي in-cell و ويژگي‌هاي UX سري G نظير عكسبرداري با ژست و Glance View را ارائه مي‌دهند.

غرفه ابزارك‌هاي پوشيدني: هارموني دنياي مُد و فناوري

شركت ال‌جي براي اولين بار از دو ساعت مچي هوشمند در MWC 2015 رونمايي خواهد كرد. LG Watch Urbane با طراحي كلاسيك و جهاني زيبايي ساعت‌هاي لاكچري را دوباره تعريف كرده است. ساعت مچي هوشمند LG Watch Urbane اولين ساعت مچي هوشمند جهان است كه داراي قابليت‌هاي NFC و LTE است. اين وسيله منحصر به فرد مي‌تواند تماس VoLTE بگيرد يا بدون اينكه به تلفن همراه هوشمند متصل شود داده ارسال و دريافت كند. همچنين با قابليت PPT و متصل شدن همزمان به چند نفر LG Watch Urbane مي‌تواند به صورت واكي‌تاكي مورد استفاده قرار گيرد. با قابليت NFC، ساعت هوشمند LG Watch Urbane قادر است پرداخت‌هاي همراه را انجام دهد و با اتومبيل‌هاي هوشمند امروزه و نسل آينده ارتباط برقرار كند.

غرفه خدمات IoT: مركز زندگي موبايل‌هاي ما

بنا به گفته مؤسسه فناوري الكترونيكي كره (KETI)، شركت ال‌جي 139 حق مالكيت فكري در زمينه خدمات IoT ثبت كرده است. اين موفقيت ال‌جي را در صدر شركت‌هاي كره‌اي و در جايگاه چهارم در كل دنيا قرار مي‌دهد. تخصص شركت ال‌جي در اين زمينه در غرفه خدمات IoT در MWC به نمايش گذاشته خواهد شد. شركت ال‌جي با همكاري شركت خواهر خوانده‌اش LG U+ در اين غرفه به اين سوال كه چگونه G Flex2 مي‌تواند از راه دور لوازم خانگي و وسايل درون خانه را كنترل كند پاسخ خواهد داد. با G Flex2 و با استفاده از دوربين‌هاي مداربسته چنانچه شهروندان از تلفن همراه هوشمند هشداري مبني بر ورود غيرمجاز دريافت كنند مي‌توانند از بيرون محيط خانه‌هايشان را مانيتور كنند. كاربران همچنين مي‌توانند با استفاده از شبكه خانگي با اعضاي خانواده در مكان ديگري از خانه چت تصويري انجام دهند.

به علاوه، شركت ال‌جي و شركت Audi نشان خواهند داد كه چگونه IoT مي‌تواند با استفاده از LG Watch Urbane LTE تجربه رانندگي را راحتتر كند. با استفاده از قابليت NFC رانندگان مي‌توانند وسايل نقليه‌شان را قفل كنند و قفل آنها را بازكنند و با ساعت مچي موتور اتومبيل را استارت بزنند. با اين ويژگي، ساعت هوشمند ال‌جي قادر خواهد بود كه مسافت باقيمانده تا مقصد را محاسبه كند، فاصله و جهت ماشين پارك شده را معين كند و تنظيمات كنترلي آب و هوا از بيرون بيرون اتومبيل فعال كند.

"ما در مورد MWC امسال بسيار شگفت‌زده هستيم زيرا در آنجا ما 170 محصول قدرتمند كه علاقه‌مندي‌هاي فناورانه شركت ال‌جي را نشان مي‌دهد را عرضه خواهيم كرد". جونو چو، رئيس و مدير اجرائي شركت ارتباطات سيار ال‌جي الكترونيكس همچنين مي‌افزايد: "از تلفن‌هاي همراه هوشمند گرفته تا ابزارك‌هاي پوشيدني، ما مطمئنيم كه نه تنها مي‌توانيم در اين گستره مشاركت كنيم بلكه پيشگام در اين زمينه باشيم. حضور ما در كنگره جهاني موبايل (MWC) نشانگر اين امر خواهد بود."

غرفه ال‌جي در MWC 2015 واقع در سالن شماره 3 در Fira Gran واقع شده است. براي اطلاعات بيشتر در مورد جديدترين اخبار شركت ال‌جي لطفاً از وبسايت www.LGnewsroom.com/MWC2015 بازديد فرماييد.

ايستنا


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1126
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image