جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
ملاقات مدير عامل گوگل با كميسيونر رقابت اتحاديه اروپا

ملاقات مدير عامل گوگل با كميسيونر رقابت اتحاديه اروپا
همزمان با بررسي رفتارهاي تجاري انحصارطلبانه گوگل دراروپا، اريك اشميث مدير عامل اين شركت در همين مورد نشستي را با مارگارت وستگر كميسيونر رقابت اتحاديه اروپا برگزار كرد.
Date:1393/12/16

به گزارش خبرنگار فناوري اطلاعات خبرگزاري فارس به نقل از رجيستر، سخنگوي اين كميسيون برگزاري اين نشست در روز گذشته را تاييد كرده، اما از افشاي مفاد آن خودداري كرده است.

كميسيون اروپايي وابسته به اتحاديه اروپا چهار سالي است به علت شكايت شركت هاي اروپايي از رفتارهاي انحصارطلبانه گوگل در حال تحقيقات در مورد آن است. در ابتدا تلاش مي شد تا قراردادي بين دو طرف منعقد شود تا منفعت آنان را تضمين كند، اما ظاهرا اين كار تا به حال ممكن نشده و مشخص نيست آيا قرار است مذاكرات دو طرف ادامه پيداكند يا در نهايت كميسيون اروپايي جريمه اي قابل توجه براي گوگل در نظر مي گيرد.

گفته مي شود گوگل در آخرين پيشنهاد خود از پرداخت 106 ميليون دلار جريمه براي جلب رضايت شاكيانش خبر داده، اما اين رقم كميسيون اروپايي را راضي نكرده است.

رقباي اروپايي گوگل مي‌گويند اين شركت از جايگاه برتر خود در بازار جستجوي اينترنتي اين قاره براي تحميل قراردادهاي محدودكننده به آگهي دهندگان نيز سوءاستفاده و تلاش مي‌كند ترافيك وب را به سمت سرويس‌هاي متنوع وابسته به خود هدايت كند و حتي جلوي نمايش سايت‌هاي وابسته به شركت‌هاي رقيب را در جستجوگر خود در صدر نتايج جستجو مي‌گيرد و خدمات خود را با هر كيفيتي برتر از رقبا نشان مي‌دهد.

انتهاي پيام/آ

فارس


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1288
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image