جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
عرضه اينترنت رايگان به فقرا در تركيه

عرضه اينترنت رايگان به فقرا در تركيه
آناتولي مشخص نكرد اين پايگاه هاي اينترنتي مفيد را چه كسي و چگونه مشخص خواهد كرد.
Date:1393/12/23

دولت تركيه تصميم گرفت با عرضه اينترنت رايگان اما كنترل شده به خانواده هاي فرودست جامعه تركيه به ويژه خانواده هايي كه فرزندان آنان دانشجو هستند، با شكاف ديجيتالي بين فقرا و اغنيا در اين كشور مبارزه كند.

به گزارش جام جم با اجراي اين طرح وزارت توسعه كه خبرگزاري دولتي آناتولي از آن خبر داد، ‌مشمولان اين خدمت خواهند توانست بدون پرداخت پولي از شماري از پايگاه هاي اينترنتي كه مفيد توصيف شده است،‌ استفاده كنند اما به بقيه شبكه اينترنت زمان محدودي دسترسي خواهند داشت.

آناتولي مشخص نكرد اين پايگاه هاي اينترنتي مفيد را چه كسي و چگونه مشخص خواهد كرد.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از آنكارا، از يك سال پيش،‌ مقامات ترك با مسدود كردن موقت شبكه هاي اجتماعي توييتر يا فيس بوك به اتهام انتشار اخبار كذب درباره رسوايي فساد مالي و يا ممنوعيت دسترسي به پايگاه هاي توهين كننده به اسلام،‌ انتقادات زيادي را در خارج و داخل تركيه به وجود آورده اند.

رجب طيب اردوغان نخست وزير تركيه، سخنان انتقاد آميز خود را عليه اينترنت و شبكه هاي اجتماعي افزايش داده است. وي سال گذشته توييتر را « چاقويي در دست يك قاتل » توصيف كرد.

سال گذشته براساس تحقيقي دولتي 43 درصد از خانواده هاي تركيه از هرگونه ارتباط اينترنتي اساسا به اين سبب كه بسيار گران خوانده شده بود، محروم بودند.

عصر ايران


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 1178
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image