جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
دنياي موبايل و كامپيوترامكان تماس اچ دي و حفاظت از گوشي‌هاي مسروقه در اندرويد 5.1

دنياي موبايل و كامپيوترامكان تماس اچ دي و حفاظت از گوشي‌هاي مسروقه در اندرويد 5.1
گوگل با عرضه اندرويد 5.1 خود امكانات تازه اي مانند تسهيل پشتيباني از چند سيم كارت، امكان مكالمه HD و اعمال تنظيمات بيشتر در مورد بلوتوث و شبكه هاي واي – فاي را به ارمغان آورده است.
Date:1393/12/23

به گزارش خبرنگار فناوري اطلاعات خبرگزاري فارس به نقل از انگجت، مهم‌ترين تغييري كه در اندرويد 5.1 به وجود آمده ارتقاي امكانات امنيتي است. اين سيستم عامل به گونه اي تنظيم شده كه در صورت سرقت گوشي لاگين به آن با حساب كاربري گوگل ضروري است. نكته جالب اين است كه اگر مالك گوشي هاي مجهز به سيستم عامل اندرويد 5.1 سرقت گوشي را اعلام كنند در هر صورت اعلام اطلاعات لاگين ضروري خواهد بود و اگر سارق گوشي آن را به تنظيمات كارخانه بازگرداند اين قابليت كماكان فعال باقي مي ماند.

البته اين خدمات تنها بر روي گوشي هايي در دسترس خواهد بود كه اندرويد 5.1 به طور پيش فرض بر روي آنها نصب شده باشد. لذا فعلا تنها خريداران گوشي هاي نكسوس 6 و 9 مي توانند از چنين امكاناتي بهره مند شوند.

گوگل براي ارائه خدمات متنوع مبتني بر اندرويد 5.1 مذاكراتي را با دو اپراتور امريكايي تي – موبايل و وريزون آغاز كرده و ممكن است برخي شركت هاي سازنده گوشي مانند اچ تي سي، سامسونگ و ... هم به همين منظور با گوگل وارد مذاكره شوند.

انتهاي پيام/آ

فارس


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1323
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image