جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
خريد آمازون براي طراحي استراتژي اينترنت اشيا

خريد آمازون براي طراحي استراتژي اينترنت اشيا
ايتنا-2lemetry پلتفورمي براي شركت‌هاي تجاري طراحي كرده كه با استفاده از آن مي‌توان تمامي رايانه‌ها و وسايل الكترونيك را با استفاده از IP مديريت كرد.
Date:1393/12/25

شركت آمازون با خريد شركت نوپاي 2lemetry‌ نشان داد به دنبال حضور در دنياي اينترنت اشيا است. 2lemetry در زمينه ارائه خدمات كلود و تجارت الكترونيك فعال است.

به گزارش ايتنا از فارس، اين شركت كه مقر آن در دنور واقع است پلتفورمي براي شركت‌هاي تجاري طراحي كرده كه با استفاده از آن مي‌توان تمامي رايانه‌ها و وسايل الكترونيك را با استفاده از IP ردگيري و مديريت كرد.

جزئيات مالي اين توافق كه اين هفته نهايي شده، هنوز اعلام نشده است. 2lemetry كه در سال 2011 تاسيس شده تاكنون 9 ميليون دلار براي فعاليت‌هاي خود جمع آوري كرده و از جمله مشتريان مشهور آن مي توان به Honeywell، گروه انرژي Demeter و First Mile (ارائه دهنده خدمات بازيافت) اشاره كرد.

آمازون از اظهار نظر در اين زمينه خودداري كرده، اما مي‌گويد خدمات ياد شده را به سرويس‌هاي كلود خود مي‌افزايد تا آن را با فناوري‌هاي مرتبط با اينترنت اشيا هر چه بيشتر سازگار نمايد.

از جمله پلتفورم‌هاي خاص 2lemetry مي توان به Kinesis اشاره كرد كه براي پردازش و تجزيه و تحليل حجم بالاي داده‌هاي دريافتي از منابع مختلف به طور آني مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

ايتنا


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1050
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image