جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
ايرانسل مقرون‌به صرفه‌ترين تعرفه مكالمه، پيامك و اينترنت رومينگ در عراق، آذربايجان، عربستان و تركيه را عرضه كرد

ايرانسل مقرون‌به صرفه‌ترين تعرفه مكالمه، پيامك و اينترنت رومينگ در عراق، آذربايجان، عربستان و تركيه را عرضه كرد
Date:1393/12/25

ايرانسل از عرضه مقرون به صرفه‌ترين تعرفه خدمات رومينگ بين الملل تلفن همراه براي مسافران عراق، عربستان، تركيه و آذربايجان و تا 96 درصد كاهش در تعرفه خدمات رومينگ اينترنت همراه در اين كشورها خبر داد.

به گزارش روابط عمومي ايرانسل، با استفاده از خدمات رومينگ بين الملل، مشتركين سيمكارت هاي ايرانسل مي توانند در سفرهاي خارجي خود با حفظ شماره، به خدمات تلفن همراه دسترسي داشته و ارتباطات تلفني خود را برقرار كنند.

براساس اين گزارش، با كاهش چشمگير تعرفه مكالمات، ارسال پيامك و اينترنت همراه از طريق "اپراتورهاي زين، آسياسل و كوراك عراق"، "STC، اتصالات و زين عربستان"، "تركسل تركيه" و "آذرفون جمهوري آذربايجان"، ارزان‌ترين تعرفه رومينگ بين الملل در كشورهاي عراق، عربستان، تركيه و آذربايجان توسط ايرانسل به مشتركين عرضه شد. "روشن كردن سيمكارت" و"دريافت پيامك" در كليه اپراتورهاي طرف قرارداد رومينگ با ايرانسل رايگان بوده و هيچ هزينه اي براي مشتركين در بر ندارد.

ضمن آنكه با كاهش تا 96 درصدي تعرفه رومينگ اينترنت همراه در اين كشورها، امكان استفاده از خدمات اينترنت همراه نيز در سفرهاي خارجي با مقرون به صرفه ترين تعرفه ديتا براي مشتركين ايرانسل فراهم شد.

براساس اين گزارش، با اعمال تعرفه هاي جديد، در حال حاضر تعرفه هر دقيقه تماس در داخل كشور عراق از طريق اپراتور زين، 11هزار و 100ريال و از طريق اپراتورهاي آسياسل و كوراك اين كشور 34هزار و 400 ريال تعيين شده است. تعرفه هر دقيقه مكالمه دريافتي از طريق رومينگ با اپراتور زين و آسياسل هم 15هزار ريال و از طريق كوراك 12هزار و 40 ريال محاسبه ميشود. اين در حالي است كه هر دقيقه تماس از طريق سيمكارتهاي ايرانسل با ايران، از طريق رومينگ به شبكه زين عراق، 22هزار و 200 ريال و از طريق شبكه هاي آسياسل و كوراكسل 75هزار و 680 ريال براي مشتركين هزينه در بر خواهد داشت. ارسال هر پيامك از طريق شبكه زين و آسياسل براي مسافرين ايرانسلي عراق 5هزار و 180 ريال و از طريق شبكه كوراك 15هزار و 480 ريال محاسبه ميشود. هزينه استفاده از هر مگابايت اينترنت همراه از طريق زيرساخت شبكه هاي آسياسل و كوراك هم در اين كشور 10 هزار ريال مي باشد.

مشتركيني ايرانسلي‌اي كه به عربستان سعودي سفر مي‌كنند هم در هنگام استفاده از خدمات رومينگ بين الملل با استفاده از زيرساخت شبكه هاي STC، اتصالات و زين اين كشور به ازاي هر دقيقه تماس در داخل كشور، دريافت مكالمه و تماس با ايران 5هزار و 990 ريال و براي ارسال هر پيامك 3هزار و 600 ريال خواهند پرداخت. اين در حالي است كه هزينه استفاده از هر مگابايت اينترنت همراه از طريق سيمكارت هاي ايرانسل در اين كشور 10هزار ريال مي باشد.

مشتركين ايرانسلي كه در زمان سفر به تركيه، شبكه تركسل را بعنوان شبكه ميزبان رومينگ خود انتخاب كنند هم براي هر دقيقه تماس در داخل كشور و همچنين براي هر دقيقه تماس با ايران 20هزار ريال و براي هر دقيقه مكالمه ورودي 15هزار ريال خواهند پرداخت. ارسال هر پيامك براي اين دسته از مشتركين 7هزار ريال و استفاده از هر مگابايت ترافيك اينترنت همراه تنها 5هزار ريال براي اين مشتركين هزينه در بر خواهد داشت.

هر دقيقه تماس در داخل كشور هم براي مشتركين ايرانسلي كه در زمان سفر به كشور آذربايجان، آذرفون را بعنوان اپراتور ميزبان انتخاب كنند 15 هزار ريال، دريافت مكالمه 18هزار ريال، تماس با ايران 50هزار ريال، ارسال پيامك 10هزار ريال و هر مگابايت اينترنت همراه 15 هزار ريال هزينه در بر خواهد داشت.

مشتركين ايرانسل پيش از سفر به كشورهاي طرف قرارداد رومينگ بين الملل، براي دسترسي به تمامي اين خدمات، كافيست پيش از خروج از كشور، با شماره گيري كد دستوري #1*111* از سيم‌كارت اعتباري خود به سادگي و بدون هزينه سرويس رومينگ را فعال كنند. تمامي مشتركين ايرانسل با شماره گيري #7*، در هر مكان و زمان و با استفاده از رمز دوم كارت بانكي خويش مي‌توانند به راحتي و با قيمت واقعي شارژ مورد نياز خود را تهيه كنند.

گسترده‌ترين شبكه رومينگ بين‌الملل تلفن همراه كشور، توسط ايرانسل به مشتركين تلفن همراه ايران عرضه شده است.

ايستنا


Rss Services Print  -(8 Body)  Visitor Count: 2259
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image