جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
رييس گوگل: اين قدر نگوييد عينك گوگل به جايي نرسيد

رييس گوگل: اين قدر نگوييد عينك گوگل به جايي نرسيد
Date:1394/2/15

اريك اشميث مديرعامل گوگل از اينكه بسياري از مردم و كارشناسان طراحي عينك گوگل را يك پروژه شكست خورده مي دانند ناراضي است و از آنها خواسته ديگر چنين تصوري نداشته باشند.

گوگل دو ماه قبل فروش عينك خود را متوقف كرد و رسيدگي به اين پروژه را در آزمايشگاهش نيز كنار گذاشت. در حال حاضر توني فدال مدير عامل شركت نست به اين موضوع رسيدگي مي كند و مي گويد قصد دارد مدلي جديد و ارتقا يافته از عينك ياد شده را قبل از پايان سال جاري ميلادي طراحي كند.

اريك اشميث از منتقدان گوگل خواسته به اين تحولات توجه داشته باشند و تصور نكنند كل اين طرح متوقف شده است. به گفته او گوگل تنها مرحله آزمايشي طرح مذكور را پشت سرگذاشته و به دنبال ريسك كردن در اين زمينه است و به هيچ عنوان پروژه مذكور را كنار نخواهد گذاشت.

مدل اوليه عينك گوگل موسوم به Explorer به قيمت 1500 دلار براي فروش عرضه شد. از جمله دلايل عدم استقبال از اين عينك مي توان به عمر پايين باتري، حفره ها و اشكالات فني، مشكلات مربوط به حريم شخصي و عدم كاربرد عملي براي آن اشاره كرد. بعد از بالا گرفتن انتقادها گوگل اين عينك را تنها يك نمونه اوليه از آنچه كه بعدها عرضه مي شود توصيف كرد.

ايستنا


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 2546
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image