جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
ثبت 321 شكايت در سامانه 195/ كندي سرعت اينترنت در صدر شكايات مردمي ثبت 321 شكايت در سامانه 195/ كندي سرعت اينترنت در صدر شكايات مردمي

ثبت 321 شكايت در سامانه 195/ كندي سرعت اينترنت در صدر شكايات مردمي ثبت 321 شكايت در سامانه 195/ كندي سرعت اينترنت در صدر شكايات مردمي
رئيس مركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: بيشترين شكايات ثبت شده در سامانه 195 مربوط به كندي سرعت اينترنت واگذار شده توسط اپراتور‌هاي تلفن همراه و ارائه دهندگان اينترنت پرسرعت و وايمكس بوده است.
Date:1394/4/13

به گزارش گروه علمي «خبرگزاري دانشجو»، محمدرضا فرنقي زاد، رئيس مركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در خصوص فعاليت سامانه 195 در ايام نوروز اظهار داشت: در طي 15 روز تعطيلات نوروزي 34 هزار و 237 تماس با سامانه 195 برقرار شد كه در اين ميان 321 شكايت ثبت شده است.

وي افزود: در بين شكايات ثبت شده همين در ايام 64 فقره پاسخ داده و نهايي شده است كه حدود 20 درصد را شامل مي‌شود.

رئيس مركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات ادامه داد: در بين اين تماس‌ها بيشترين شكايات مربوط به كندي سرعت اينترنت واگذار شده توسط اپراتور‌هاي تلفن همراه و ارائه دهندگان اينترنت پرسرعت و وايمكس بوده است.

فرنقي زاد عدم رعايت كيفيت خدمات مطابق قرار داد و عدم ارائه و يا ارائه نامطلوب خدمات پشتيباني توسط فروشندگان خدمات اينترنت پرسرعت از مهم‌ترين عناوين شكايات تماس گيرندگان دانست و افزود: گزارش وضعيت پاسخگويي به شكايات ثبت شده در سامانه 195 در جلسه شوراي فني وزارت مطرح و بررسي خواهد شد.

وي ادامه داد: ما به عنوان بخشي از دولت وظيفه داريم بدانيم مردم در حوزه فعاليت ما چه مشكلاتي دارند و بدين منظور سامانه 195 را به عنوان نقطه تماس مردم با وزارت و ابزاري براي پاسخگويي به شهروندان در نظر گرفته‌ايم.

رئيس مركز روابط عمومي وزارت ارتباطات گفت: حمايت و توجه به نتايج ارائه شده توسط اين سامانه ضروري است و گزارش هاي مذكور به منظور ارزيابي به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منعكس مي‌شود.

شبكه خبر دانشجو


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1324
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image