جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
واعظي : به 25 هزار روستا اينترنت مي دهيم

واعظي : به 25 هزار روستا اينترنت مي دهيم
Date:1394/4/13

خبرگزاري آريا-وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت:‌ به دنبال اين هستيم كه در سال 94 به 25 هزار روستا اينترنت بدهيم .
به گزارش خبرگزاري آريا ،محمود واعظي در سخناني به مناسبت آغاز سال 1394 براي كارمندان و كاركنان وزارت ارتباطات و فناروي اطلاعات افزود‌: ‌در تلاشيم در اين سال همچنين به روستاهاي بالاي 20 خانوار تلفن ثابت بدهيم .
وي با اشاره به كيفيت نامطلوب سرويس هاي اينترنتي به خصوص در ماههاي پاياني 93 گفت: اين مشكلات بايد به سرعت بر طرف شود و ما تلاش خواهيم كرد شرايط مطلوبي براي خدمت رساني به مردم ايجاد كنيم .
واعظي با اشاره به افزايش امكانات ارتباطي در كشور تاكيد كرد:‌ بر اساس برنامه هاي تدوين شده براي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، تمام امكانات ارتباطي در سال 94 در مقايسه با سال 93 دو برابر خواهد شد.
وي با اشاره به هشت ميليون كاربر اينترنتي در كشور گفت: ‌با توجه به استفاده 20 ميليون نفر از گوشي هاي تلفن هوشمند در كشور انتظار داريم آمار استفاده از كاربران اينترنتي در كشور هم دو برابر شود .
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات همچنين با اشاره به همزماني آغاز سال جديد با دهه فاطميه گفت: با عنايت حضرت فاطمه (س) انشاء‌الله سال خوبي براي مردم ايران پيش رو خواهد بود .
وي با اشاره به نام گذاري امسال به نام دولت و ملت همدلي و همزباني افزود: با توجه به برنامه هاي دولت از زمان روي كار آمدن، نيازمند حمايت هاي مردمي بوده و هستيم و اميدواريم در سال 94شرايط اين حمايت فراهم شود البته اين همدلي و همزباني بايد دو سويه و دوجانبه باشد .
واعظي با تشكر از وزير امور خارجه و تيم هسته اي كشورمان گفت : در مذاكرات هسته اي، تيم مذاكره كننده حماسه اي خلق كردند و موفق شدند پيروزمندانه از اين كارزار بيرون بيايند.
وي با اشاره به سابقه خود در امور بين المللي و مذاكره با قدرت هاي بزرگ گفت : حضور و شركت در مذاكراتي كه ايران در يك سو و تمام قدرتهاي بزرگ در سوي ديگر قرار دارند به واقع مشكل است اما با عنايت الهي مردم ايران در اين مذاكرات به همه خواسته هاي خود به خصوص به حق مسلم هسته اي دست پيدا كردند .
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات همچنين افزود‌: ما در اين مذاكرات به همه حقوق ملت در ابعاد مختلف دست پيدا كرديم و تحريم هايي كه از ابتدا نيز تحريم هاي ظالمانه اي بودند، لغو خواهد شد.
وي اين پيروزي را به مقام معظم رهبري و ملت ايران تبريك گفت و افزود: زماني ما توفيق به دست خواهيم آورد كه با همكاري بخش هاي دولتي و خصوصي مشكلات را از پيش پاي ملت برداريم .
واعظي با اشاره به لزوم حضور بخش خصوصي در عرصه ارتباطات و فناوري اطلاعات افزود: موقعي ما موفق خواهيم بود كه عرصه را براي حضور همه علاقه مندان در حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات باز كنيم.
وي همچنين گفت:‌ وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در سال 93 به بسياري از اهداف خود دست يافت اما ما هنوز راضي نيستيم بايد از فرصت ها استفاده كنيم و به خصوص در زمينه مناطق محروم و كمتر برخوردار كارهاي بسياري پيش رو داريم .
در اين مراسم همچنين تعدادي از معاونان وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات به ارائه گزارشي از عملكردشان در سال 93 و برنامه هاي دستگاههاي زيرمجموعه خود در 94 پرداختند .

آريا نيوز


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1211
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image