جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
وضعيت سفر اردوغان به ايران تا عصر امروز مشخص مي‌شود/ 10 ميليون نفر از اينترنت تلفن همراه استفاده مي‌كنند وضعيت سفر اردوغان به ايران تا عصر امروز مشخص مي‌شود/ 10 ميليون نفر از اينترنت تلفن همراه استفاده مي‌كنند

وضعيت سفر اردوغان به ايران تا عصر امروز مشخص مي‌شود/ 10 ميليون نفر از اينترنت تلفن همراه استفاده مي‌كنند وضعيت سفر اردوغان به ايران تا عصر امروز مشخص مي‌شود/ 10 ميليون نفر از اينترنت تلفن همراه استفاده مي‌كنند
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: حدود 20 ميليون تلفن هوشمند در اختيار مردم است كه از اين تعداد حدود 10 ميليون از كاربران از اينترنت تلفن همراه استفاده مي‌كنند.
Date:1394/4/13

به گزارش خبرنگار علمي «خبرگزاري دانشجو»، محمود واعظي، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در ديدار نوروزي با خانواده ارتباطات و اصحاب رسانه بر تعامل دو جانبه دولت و ملت تأكيد كرد و افزود: نامگذاري مقام معظم رهبري در سال 94، دولت را ملزم به شناسايي نيازهاي مردم و رفع آنها خواهدكرد و در مقابل مردم نيز از دولتي كه متعلق به خودشان است حمايت خواهند كرد.

واعظي با بيان اينكه اگر توفيقي در سال 93 در وزارت ارتباطات حاصل شده است همه فعالان بخش دولتي و خصوصي، در آن سهيم هستند، گفت: حمايت از بخش خصوصي و تعامل آنها با بخش دولتي، در دستور كار وزارت ارتباطات قرار دارد.

وزير ارتباطات با تأكيد بر اينكه لازم است در سال جديد، راه را براي فعالان بخش خصوصي و نخبگان باز كنيم، افزود: در سال‌هاي گذشته صنايع ict و خدمات مرتبط مورد بي مهري قرار گرفته و لازم است براي رفع مطالبات مردم، از همه فرصت ها استفاده كنيم.

وي ادامه داد: در سال 94 فعاليت هاي گسترده‌اي در زمينه حمايت از مناطق محروم، كم برخوردار و روستاها انجام خواهيم داد.

واعظي اظهار كرد: در سال 94 هيچ روستايي بالاي 20 خانوار بدون تلفن نخواهد ماند و 25 هزار روستا به اينترنت متصل خواهند شد.

وزير ارتباطات تاكيد كرد: حدود 20 ميليون تلفن هوشمند در اختيار مردم است كه از اين تعداد حدود 10 ميليون از كاربران از اينترنت تلفن همراه استفاده مي‌كنند.

واعظي بر تدوين برنامه ششم براساس نيازمندي‌هاي مردم تأكيد كرد و افزود: بايد همراه با تغييرات و تحولات تكنولوژي پيش رويم و روش‌هاي سنتي را با جديدترين تحولات در حوزه ICTهمراه كنيم.

وي ادامه داد: در سال 94 به دنبال آن هستيم كه با توسعه پهناي باند كشور، 80 درصد از پهناي باند داخلي و 20 درصد از پهناي باند خارجي استفاده كنيم.

وزير ارتباطات توجه به اپليكشن هاي داخلي را ضروري برشمرد و افزود: لازم است به نيازمندي‌هاي كشور در زمينه توليد محتواي داخلي توجه كنيم.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات همچنين درباره مسدود شدن برخي پورت‌هاي VPN پيش از آغاز سال جديد گفت: هيچوقت استفاده از اين VPN ها را تائيد و تكذيب نكرده‌ايم.

وي همچنين يادآور شد: تاكنون از بودجه 2500 ميلياردي وزارت ارتباطات در سال 93، نزديك به هزار ميليارد و نيم اختصاص يافته و به دنبال دريافت باقي بودجه نيز هستند كه احتمالا تا آخر فروردين‌ماه حاصل مي‌شود.

واعظي درباره احتمال لغو شدن سفر اردوغان به ايران نيز گفت: تا عصر امروز سفر ايشان مشخص مي‌شود.

هفته گذشته رجب طيب اردوغان، رئيس‌جمهور تركيه ادعا كرده بود تلاش ايران براي تسلط بر خاورميانه، تركيه، عربستان و كشورهاي عرب حاشيه خليج فارس را به ستوه آورده است.

همين موضع‌گيري نسبت به ايران موجب شد تا برخي نمايندگان مجلس و فعالان سياسي درخواست لغو سفر وي به ايران را داشته باشند در حاليكه تانژو بيلگيچ سخنگوي وزارت خارجه تركيه با تاكيد بر اينكه برنامه سفر رييس جمهوري اين كشور به تهران تغيير نكرده، گفت: رجب طيب اردوغان در اين سفر درباره تحولات منطقه با مقامات بلندپايه ايراني مذاكره خواهد كرد.

شبكه خبر دانشجو


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 5785
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image