جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
تاريخ عرضه فيفا 16 براي موبايل مشخص شد

تاريخ عرضه فيفا 16 براي موبايل مشخص شد
Date:1394/6/17

شركت الكترونيك‌آرتز اعلام كرد كه بازي فيفا 16 در تاريخ 31 شهريور ماه براي پلتفرم‌هاي اندرويد و iOS عرضه مي‌شود.

شركت الكترونيك‌آرتز با مجموعه بازي‌هاي فيفا، علاقه‌مندان به ورزش فوتبال را هيجان‌زده مي‌كند. در فيفا 16 هم تغييرات بسيار زيادي صورت گرفته كه از بين آن‌ها مي‌توان به اضافه شدن تيم ملي بانوان به اين بازي اشاره كرد.

البته اين شركت چندسالي است كه با رويكردي كاملا جديد نسخه مخصوص پلتفرم‌هاي موبايل اين بازي را منتشر مي‌كند. نسخه امسال مجموعه بازي‌هاي فيفا براي پلتفرم‌هاي موبايل قرار است با نام EA Sports FIFA راهي بازار شود. به‌تازگي سايت رسمي بازي فيفا 16 اعلام كرده كه اين بازي در تاريخ 31 شهريور ماه براي پلتفرم‌هاي اندرويد و iOS عرضه مي‌شود.

شركت الكترونيك‌آرتز گفته است كه اين بازي مي‌تواند تجربه نسخه كنسولي را روي گوشي‌هاي موبايل به همراه بياورد. با توجه به نمايش‌هايي كه تا اين لحظه از بازي منتشر شده، شاهد انيميشن‌هاي خوب بازيكنان و گرافيك قابل قبول بازي روي دستگاه‌هاي قابل حمل بوديم. قسمت جديد مجموعه بازي‌هاي فيفا كاملا براساس پلتفرم‌هاي موبايل طراحي شده و بازي‌كننده‌ها مي‌توانند به‌خوبي آن‌را روي گوشي‌هايي با صفحه‌نمايش كوچك بازي كنند. بازي‌كننده‌ها بدون داشتن مشكل خاصي مي‌توانند با دكمه‌هايي كه براي كنترل بازي در نظر گرفته شده، تيم خودشان را هدايت كنند.

بازي‌كننده‌ها مي‌توانند تيم‌هاي خودشان را در اين بازي شخصي‌سازي كنند. آن‌ها اين توانايي را خواهند داشت كه تيم رويايي خودشان را در بازي به وجود بياورند. در اين بازي مي‌توانيد بازيكنان را تمرين دهيد و آن‌ها را به يك ستاره تبديل كنيد. پس از اين‌كار مي‌توانيد بازيكننان خود را به باشگاه‌هاي ديگر با قيمت‌هاي بالا بفروشيد.

شركت الكترونيك‌آرتز گفته است كه در آينده هم قابليت‌هاي دايناميك بيشتري به اين بازي اضافه مي‌كند. بازي EA Sports FIFA به صورت رايگان عرضه مي‌شود و بازي‌كننده‌ها مي‌توانند محتواي مختلفي را در داخل بازي خريداري كنند.

ايستنا


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1372
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image