جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
رونمايي از محصول مشترك كارمندان سابق گوگل و اپل در شهريور ماه

رونمايي از محصول مشترك كارمندان سابق گوگل و اپل در شهريور ماه
Date:1394/6/17

براساس اخبار منتشر شده، به‌نظر مي‌رسد كارمندان سابق شركت‌هاي گوگل، اپل، آمازون و HTC قصد دارند اولين گوشي هوشمند اندرويدي خود را در تاريخ 10 شهريور (اول سپتامبر) به‌صورت رسمي معرفي كند.

پيش از اين شركت نرم‌افزاري Nextbit‌ با همكاري كارمندان سابق گوگل، اپل، آمازون و HTC تاسيس شده و فعاليت مي‌كند.‌ اين در حالي است كه Nextbit قصد دارد از اين پس به‌عنوان يكي از توسعه‌دهندگان موبايل هم فعاليت داشته باشد. براين اساس Nextbit قصد دارد نخستين گوشي هوشمند خود را در تاريخ 10 شهريور (اول سپتامبر) رونمايي كند.

«تام ماس» (Tom Moss) مدير اجرايي Nextbit در مصاحبه با وب‌سايت CNET اعلام كرده: "اين شركت قصد دارد در دستگاه هوشمند خود از جزييات سخت‌افزاري قابل قبولي بهره ببرد و آن را با قيمتي حدود 300 تا 400 دلار عرضه مي‌كند." در واقع به‌نظر نمي‌رسد اولين گوشي هوشمند شركت Nextbit‌ محصول قدرتمندي باشد، اما احتمالا به‌روزرساني‌هاي نرم‌افزاري و سرويس‌هاي مبتني برفضاي ابري، در آينده عملكرد بهتري را براي آن همراه خواهد داشت.

همچنين به‌گفته «مايك چان» (Mike Chan)، مدير بخش تكنولوژي Nextbit، اين گوشي با توجه به بهينه‌سازي‌هاي نرم‌افزاري در طول زمان عملكرد بهتري خواهد داشت. او همچنين افزوده است كه Nextbit روي دستگاهي متمركز است كه با شما سازگاري خواهد داشت.

لازم به ذكر است كه معني دقيق اين جمله هنوز شفاف نيست، اما به‌نظر مي‌رسد بايد منتظر محصولي شبيه به سيستم‌عامل Fire OS شركت آمازون مبتني بر سيستم‌عامل اندرويد باشيم.

پيش از اين هم اخباري مبني بر يك قابليت نرم‌افزاري جالب در شركت Nextbit منتشر شده بود. براساس اين اخبار قرار است وقتي شما با برنامه‌اي در اين گوشي كار مي‌كنيد، مي‌توانيد كار را ذخيره كرده و ادامه كار را از همان نقطه ذخيره شده روي دستگاه ديگري آغاز كنيد.

در حال حاضر سهام شركت HTC به‌شدت افت كرده، سامسونگ به سوددهي پيش‌بيني شده‌ي در سال مالي خود نرسيده و شركت وان‌پلاس همچنان گوشي‌هاي رده‌بالاي كمي را طراحي و عرضه مي‌كند؛ اين در حالي است كه شركت‌هاي چيني مانند هوآوي، شيائومي و ZTE درآمد قابل توجهي از بخش توسعه گوشي‌هاي هوشمند دارند. براين اساس شركت Nextbit براي اثبات خود و محصولات اين شركت بايد كاري متفاوت انجام دهد، البته نظر مي‌رسد اين كمپاني در حال حاضر هم به منحصر به‌فرد بودن خود اطمينان دارد.

ايستنا


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1471
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image