جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
رئيس سازمان بسيج رسانه فارس:نرم‌افزار «خبرخوان فارس تيتر» در بازار موبايل راه‌اندازي شد

رئيس سازمان بسيج رسانه فارس:نرم‌افزار «خبرخوان فارس تيتر» در بازار موبايل راه‌اندازي شد
رئيس سازمان بسيج رسانه فارس گفت: نرم‌افزار «خبرخوان فارس تيتر» امروز رونمايي شده و در كافه بازار تلفن‌هاي همراه قابل‌دسترسي است.
Date:1394/6/17

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، ميلاد اميري‌نژاد بعد از ظهر امروز در مراسم تجليل از اصحاب رسانه اظهار داشت: با حمايت‌هاي فرمانده سپاه فجر فارس موفق شديم نرم‌افزار «خبرخوان فارس تيتر» را راه‌اندازي كنيم كه امروز رونمايي شد و بر بستر اندرويد قرار گرفت.

وي افزود: «آي او اس» اين نرم‌افزار فعال مي‌شود و 55 رسانه بر آن قرار خواهد گرفت ضمن اين‌كه تنها 24 ساعت است اين نرم‌افزار در كافه بازار قرار گرفته قريب به 850 نفر آن را دانلود كردند و 308 نفر در حال به‌روزرساني آن هستند و اين بازديدها از 58 شهر كشور بوده است.

اميري ادامه داد: اميد داريم اين نرم‌افزار در حوزه سرعت بخشيدن به اطلاع‌رساني بر پهناي باند كم‌سرعت نيز دانلود شود و در فضاي كافه بازار قرار گيرد و مباحث تخصصي آن در ورژن‌هاي پيشرفته‌تر اعمال شود.

وي اضافه كرد: امسال سلسله نشست‌هايي با عنوان نقش رسانه‌ها در توسعه استان برگزار و يك برنامه زنده 60 دقيقه‌اي با حضور دو تن از اعضاي بسيج رسانه استان فارس بر روي آنتن رفت.

اميري بيان كرد: در راستاي استفاده از پيشكسوتان، براي نخستين بار انجمن پيشكسوتان در اين استان راه‌اندازي شد و در راستاي توجه به خانواده ايثارگران و شهدا، مستند زندگي دو شهيد شناسايي‌ شده جامعه رسانه فارس آماده‌ شده، ضمن اينكه در هفته خبرنگار خانواده 9 تا 12 شهيد رسانه‌اي فارس را سركشي خواهيم كرد.

وي سپس ابراز داشت: اعتبارات بسيج رسانه مورد توجه فرمانده سپاه فجر فارس بوده و توليد نرم‌افزارهاي ديگري در حوزه‌هاي مختلف در دستور كار قرار دارد.

رئيس بسيج رسانه فارس با بيان اينكه امروز تمبر روز خبرنگار رونمايي شد، عنوان كرد: منشور اخلاقي اهالي بسيج رسانه فارس تدارك ديده‌ شده و با برگزاري جلسات بسيار با حضور مديران رسانه‌ها در مرحله تدوين است.

به گزارش فارس، در اين مراسم ضمن تجليل از خبرنگاران بسيجي و فعال در اين حوزه، تمبر و نرم‌افزار خبرخوان بسيج رسانه استان فارس رونمايي شد.

انتهاي پيام/2448/ط30

فارس


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1163
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image