جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
انتقال آفلاين داده‌ها به خدمات ابري گوگل ممكن شد

انتقال آفلاين داده‌ها به خدمات ابري گوگل ممكن شد
Date:1394/6/30

4
شهريور
1394

همكاران سيستم- گوگل سرويس جديدي با نام Offline Media Import/Export ارائه كرده است كه به كاربران پردازش ابري اين شركت موسوم به Cloud Storage امكان مي‌دهد داده‌هاي خود را روي فضاي مجازي در اختيار بگيرند.
به گزارش وبسايت Zdnet، اين سرويس مي‌تواند براي سازمان‌ها و مراكز توسعه‌دهنده نرم‌افزار مفيد باشد تا حجم وسيعي از داده‌هاي خود مبتني بر سيستم‌هاي رسانه‌اي فيزيكي از جمله نوارها، هاردديسك‌ها، يا درايورهاي USB را به فضاي ابري انتقال دهند. همچنين كاربراني كه از اينترنت كم‌سرعت يا خدمات اينترنتي گران استفاده مي‌كنند، مي‌توانند قابليت مذكور را به كار برند.
قابليت اين سرويس شبيه به امكاناتي است كه آمازون از سال 2009 به بعد با نام Import/Export در اختيار كاربران خود گذاشت و به آنها امكان داد داده‌هاي خود مبتني بر حافظه‌هاي فيزيكي به جز نوارها را به خدمات ابري AWS انتقال دهند. سپس سرويس پردازش ابري AWS پيش از آنكه سيستم‌هاي سخت‌افزاري را به كاربران برگرداند، اطلاعات آنها را وارد فضاي Amazon S3 مي‌كرد.
اما گوگل براي سرويس جديد خود امكانات متفاوتي در نظر گرفته است و به دنبال همكاري با يك شركت خدماتي فرآيند مذكور را تكميل مي‌كند. اين سرويس هم‌اكنون با همكاري شركت Mountain در آمريكا ارائه شده است تا بر اساس آن گوگل به صورت فيزيكي حافظه‌هاي سخت‌افزاري كاربران را در اختيار بگيرد و اطلاعات آنها را به فضاي پردازش ابري Google Cloud Storage انتقال دهد.
شركت Mountain يكي از شركاي گوگل محسوب مي‌شود كه اوايل سال جاري ميلادي به صورت مشترك سرويس خدمات ذخيره‌سازي اطلاعات Nearline را راه‌اندازي كردند. اين سرويس معادل خدمات ارزان قيمت Nearline در شركت AWS است كه به‌ازاي ذخيره هر گيگابايت اطلاعات هزينه دريافت مي‌كند.

همكاران سيستم


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 4036
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image