جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
اپل در راه سلامتي

اپل در راه سلامتي
تهران - ايرنا - شركت اپل امروز دو اپليكيشن جديد را رونمايي كرد كه با هدف بهبود سلامتي افراد، طراحي و عرضه شده اند.
Date:1394/6/30

به گزارش گروه اخبار علمي از ساينس، يكي از اين اپليكيشن ها مي تواند ارتباط بين پزشك و بيمار را برقرار كند و ديگري قادر است تصاوير بسيار دقيقي را از آناتومي انسان در اختيار قرار دهد.
اپليكيشن اول در واقع نسخه اي از يك برنامه كاربردي با عنوان AirStrip است كه براي ساعت هاي هوشمند اپل طراحي شده است. اين اپليكيشن در حال حاضر روي گوشي تلفن هوشمند و تبلت پزشكان مورد استفاده قرار مي گيرد و يكي از كاربردهاي آن تحت نظر گرفتن بيماران، از جمله زنان باردار در بيمارستان است.
اين اپليكيشن امكان مشاهده قرارهاي ملاقات و تشخيص اوليه و سوابق بيمار را روي مچ دست پزشك فراهم مي كند. همچنين ساير كاركنان بيمارستان و مطب نيز با استفاده از اين اپليكيشن مي توانند هشدارها و اطلاعات لازم از جمله علايم حياتي و نتايج آزمايشات بيمار را به صورت بلادرنگ براي پزشك ارسال كنند. اين اپليكيشن با بهره گيري از يك سيستم نظارتي موسوم به Sense4Baby امكان تحت نظر گرفتن زنان باردار را در منزل نيز فراهم مي كند و براي مثال مادران مي توانند ضربان قلب جنين را از طريق ساعت اپل دريافت كرده و همزمان براي پزشك خود ارسال كنند.
اپليكيشن دوم كه 3D4Medical's Complete Anatomy Series نام دارد، براي تبلت هاي iPadPro طراحي شده است و آناتومي انسان را با سطح جديدي از جزئيات پزشكي نمايش مي دهد و امكان تشريح كامل وضعيت بيمار را با جزئيات بسيار دقيق براي پزشكان فراهم مي كند.
اين برنامه قادر است حركت اندام ها را به صورت انيميشن نمايش دهد و پزشكان با استفاده از قلم iPad مي توانند جراحت هاي موردنظر را روي اندام ها ترسيم كنند و تاثير اين جراحت ها را در بدن با جزئيات كامل ببينند.
اين اپليكيشن براي دانشجويان پزشكي و جراحان كاربرد دارد.
علمي (6) ** 9259**1599

ايرنا


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 4296
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image