جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
چگونگي دسترسي به ايميل با موبايل از طريق شركت پست!

چگونگي دسترسي به ايميل با موبايل از طريق شركت پست!
Date:1394/7/6

شركت پست امكان دسترسي به سرويس پست الكترونيك را از طريق تلفن همراه براي كاربران فراهم كرد.

به گزارش مهر، كاظم ميرزايي مديركل مركز فناوري اطلاعات پست در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شركت پست در راستاي توسعه سرويس هاي نوين و دسترسي سريع و آسان مردم به سرويس ها و خدمات پستي ضمن توسعه زيرساخت هاي نرم افزاري سامانه پست الكترونيك، امكان دسترسي به اين سرويس را از طريق تلفن هاي همراه مجهز به سيستم هاي عامل اندرويد، ويندوز موبايل و IOS فراهم كرده است.

وي گفت: علاوه بر اين سرويس، طراحي نسخه هاي قابل نمايش ساير سرويس هاي شركت پست در تلفن همراه نيز در دستور كار مركز فناوري اطلاعات شركت پست قرار گرفته است.

ميرزايي درخصوص چگونگي دسترسي به اين سامانه اظهار داشت: كاربران مي توانند با ورود آدرس Mail.post.ir در مرورگر تلفن همراه خود به اين سامانه مراجعه كرده و از امكانات آن بهره مند شوند.

مديركل مركز فناوري اطلاعات پست با بيان اينكه انعطاف پذيري و تعاملي بودن از ويژگي هاي مهم نسخه قابل نمايش سرويس پست الكترونيك بر روي تلفن همراه است گفت: بازيابي رمز عبور نيز از طريق تلفن همراه امكان پذير است كه براي آن، متقاضيان بايد اطلاعات مربوط به فرم و شماره همراه مربوطه را وارد كنند.

ميرزايي با تاكيد بر توسعه اين نرم افزار و ارتقاي قابليت هاي آن عنوان كرد: سرويس چت آنلاين نيز در اين سامانه به منظور تسهيل و تسريع دسترسي كاربران در حال طراحي است كه به زودي به بهره برداري خواهد رسيد.

الف


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 1671
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image