جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
كارگاههاي آموزش كسب و كار در اينترنت برگزار مي شود

كارگاههاي آموزش كسب و كار در اينترنت برگزار مي شود
Date:1394/7/6

آزمايشگاه يادگيري فناوري اطلاعات دانشگاه صنعتي شريف (لايتك) با برگزاري كارگاه آنلاين «ديدگاه فني كسب و كار در اينترنت»، طرح برگزاري كارگاههاي رايگان در حوزه فناوري اطلاعات را آغاز كرد.

به گزارش خبرگزاري مهر، هدف از برگزاري اين كارگاه ها بالا بردن دانش نيروهاي انساني علاقمند به كسب و كارهاي اينترنتي و فعاليت در اين حوزه است.

از جمله مباحثي كه در اين دوره ارائه مي شود، آموزش صفر تا صد پروسه كسب و كار اينترنتي از ايده تا فروش است.

اين دوره ها به صورت زنده و آنلاين بر بستر سيستم «وب اكس» برگزار مي شود؛ مصرف كم اينترنت، امكان مشاركت بالا، به اشتراك گذاري نمايشگر، ارتباط چهره‌به‌چهره HD و امنيت بالا از ويژگي‌هاي سيستم وب اكس است.

اولين دوره اين طرح با عنوان «ديدگاه فني كسب و كار در اينترنت»، چهارم مهرماه سال جاري به صورت آنلاين برگزار مي شود.

علاقه‌مندان شركت در اين كارگاه مي توانند با مراجعه به وب سايت لايتك (www.Laitec.ir) براي حضور در اين كارگاه نام نويسي كنند.

آزمايشگاه يادگيري فناوري اطلاعات دانشگاه صنعتي شريف (لايتك) كه مجوز سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور براي آموزش كاركنان دولت را دارد، در حال حاضر دوره‌هاي حضوري آموزش فناوري اطلاعات را در اين دانشگاه و دوره هاي غير حضوري خود را در بستر پرآويد (www.paravid.com) برگزار مي كند.

برنامه‌نويسي، امنيت، مهندسي شبكه، لينوكس، جاوا، وب، موبايل و … محورهايي است كه لايتك نه تنها به صورت حضوري به كابران آموزش مي‌دهد، بلكه فيلم و كتاب اين آموزش‌ها را به صورت بسته‌ آموزشي درآورده و در اختيار متقاضيان قرار مي‌دهد.

مهر


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 4155
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image