جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
سرويس جديد گوگل براي افزايش جذابيت‌هاي تجاري جي ميل

سرويس جديد گوگل براي افزايش جذابيت‌هاي تجاري جي ميل
Date:1390/2/10

گوگل با افزايش امكانات و قابليت هاي سرويس پست الكترونيك خود موسوم به جي ميل، در تلاش است آن را براي كاربران تجاري و شركت ها و موسسات خصوصي نيز جذاب كند.

به گزارش فارس، به همين منظور امكانات تازه اي به جي ميل اضافه شده است و گوگل قصد دارد برخي امكانات سيستم هاي ايميل تجاري خود را به جي ميل اضافه كند تا بر ميزان كاربران آن بيفزايد.يكي از قابليت هاي جديدي كه براي جي ميل در نظر گرفته شده، background send است. با استفاده از اين سرويس مدت زمان انتظار كاربران براي ارسال ايميل ها قبل از پرداختن به امور ديگر كاهش مي يابد. مهندسان گوگل بر اين باورند كه اين قابليت باعث افزايش بهره وري مي شود.

يكي از ايرادهايي كه هميشه به جي ميل وارد مي شود آن است كه اين سرويس به اندازه كافي سريع نيست و ارسال ايميل براي گيرنده اغلب چند ثانيه اي طول مي كشد. حال گوگل قصد دارد به اين انتقاد رسيدگي كند و مشكل را تا حدي كاهش دهد. قابليت ياد شده به انجام هم زمان امور ديگر در حين ارسال ايميل كمك مي كند. از سوي ديگر محدوديت تعداد كاراكتر قابل استفاده براي برچسب زدن در جي ميل كمتر شده است و در حالي كه اين رقم پيشتر 40 كاراكتر بود حال به 225 كاراكتر رسيده است. از بين رفتن محدوديت دست و پاگير قبلي، جي ميل را با نرم افزارهايي همچون اوت لوك بيشتر سازگار كرده است. قرار است در آينده آپلود كردن كل اطلاعات يك فولدر در جي ميل هم راحت تر شود و به همين منظور امكاناتي سازگار با فايرفاكس، سفري و كروم در نظر گرفته شده است.

خراسان


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 1138
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image