جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
دنياي موبايل و كامپيوتر؛مركز خدمات پيام‌رسان نوكيا در آستانه فروش

دنياي موبايل و كامپيوتر؛مركز خدمات پيام‌رسان نوكيا در آستانه فروش
خبرگزاري فارس: شركت نوكيا طي بيانيه‌اي اعلام كرد كه مركز تامين كننده خدمات پيام‌رسان براي اپراتورهاي مخابراتي را به شركت انگليسي Synchronica توسعه دهنده ابزارهاي پيام‌رسان موبايلي مي‌فروشد.
Date:1390/4/11

به گزارش فارس به نقل از پي‌سي‌ورلد، اين مركز هم‌اكنون خدمات ارسال پست الكترونيك و پيام‌هاي فوري را به شركت‌هايي از جمله AT&T و وريزون مي‌فروشد.
شركت Synchronica اعلام كرده است كه با پرداخت 25 ميليون دلار پول نقد مديريت اين مركز به طور كامل را در اختيار مي‌گيرد و از اين پس آن را در بخش توليد نرم‌افزارهاي پيام‌رسان خود اداره مي‌كند.
به عنوان بخشي از قرارداد منعقد شده در اين زمينه شركت Synchronica موظف شده است خدمات خود را به 10 اپراتور مخابراتي در آمريكاي شمالي ارايه دهد.
واگذاري اين بخش از شركت نوكيا به Synchronica به اين معني خواهد بود كه اين شركت به صورت گسترده وارد بازار آمريكا شمالي مي‌شود و از اين پس مي‌تواند بخش بيشتري از بازار مخابراتي جهان را زير نظر بگيرد.
مركز عرضه كننده خدمات پيام‌رسان نوكيا پس از خريد شركت كانادايي OZ Communications در سپتامبر 2008 در شركت نوكيا راه‌اندازي شد و به اپراتورهاي موبايلي امكان داد سرويس‌هاي خود در زمينه پست الكترونيك و پيام‌هاي فوري را با سرويس‌هاي گوگل، AOL و مايكروسافت ادغام كنند و آن‌ها را ارتقا دهند.
انتهاي پيام/ح

فارس


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 1208
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image