جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
سامسونگ Smart View تلويزيون را به گوشي موبايل مي‌آورد

سامسونگ Smart View تلويزيون را به گوشي موبايل مي‌آورد
ايتنا - شركت سامسونگ به تازگي نرم افزار جديدي را با نام Smart View براي گوشي‌هاي هوشمند اين شركت ارائه داده است كه مي‌تواند با ايجاد واسطه اي هوشمند تصاوير در حال پخش در Smart TV هاي اين شركت را به گوشي موبايل منتقل كند.
Date:1390/4/12

به گزارش ايتنا، اين تصاوير فارغ از منابع پخش مختلف همچون تلويزيون‌هاي كابلي، پخش كننده هاي Blu-ray و محتواي در حال پخش از روي دوربين‌هاي فيلم‌برداري متصل به تلويزيون، به راحتي مي‌توانند به گوشي موبايل كاربران منتقل شود.

اين نرم افزار كه در حال حاضر و در مرحله اوليه براي اسمارت فون فوق پيشرفته Galaxy S II در دسترس قرار گرفته است بر بستر Wi-Fi امكان انتقال اطلاعات را فراهم مي‌آورد.

نكته جالب ديگر در مورد اين اپليكيشن رايگان علاوه بر تماشاي عكس و تصاوير در حال پخش از تلويزيون به قابليت اجراي برنامه هاي حاضر در Smart TV هاي سامسونگ نيز باز مي‌گردد امكاني كه بر جذابيت‌هاي اين نرم افزار جديد به ميزان زيادي افزوده است.

انتقال مولتي مديا از تلويزيون به گوشي موبايل پس از ريموت كنترلرهاي وايرلس سامسونگ كه به همراه Smart TV هاي اين شركت در آوريل ???? رونمائي شدند، دومين تجربه موفق سامسونگ در اين رده به حساب آمده و بدين ترتيب بار ديگر فاصله همواره مشخص مابين تلويزيون و گجت هاي همراه به حداقل خود كاهش پيدا كرده است.

دسترسي به مجموعه متنوعي از محتواي مختلف صوتي و تصويري از قبيل فيلم‌هاي سينمائي، سريال‌هاي تلويزيوني، موسيقي و ديگر موارد مرتبط با اين بخش كه به صورت متناوب براي ابزارهاي مجهز به فناوري DLNA از سوي سامسونگ آپديت مي‌شود، از ديگر نتايج غير مستقيم استفاده از نرم افزار Smart View در نسل جديد اسمارت فون هاي سامسونگ است.

با كمك اين نرم افزار همچنين مي توان از هر نقطه دلخواهي در فضاي خانه به تماشاي تلويزيون پرداخته و ديگر نيازي به حضور در مقابل تلويزيون براي دسترسي به محتواي در حال پخش نخواهد بود بدين ترتيب علاوه بر مكان اصلي تلويزيون در اتاق نشيمن، در ساير اتاق‌ها و مكان‌هاي مختلف خانه نيز دسترسي كاملي به محتواي در حال پخش و حتي ساير مدياهاي متصل به دستگاه همچون فيلم هاي Blu-ray و مواردي از اين دست فراهم مي‌آيد و ديگر نيازي نيز به حضور همه اعضاي خانواده در يك اتاق مشخص براي ديدن يك محتواي مشترك يا متفاوت وجود نخواهد داشت.

در اين رابطه آقاي Kyungsik Kevin Lee معاون بخش تجارت صفحه نمايش‌ها در Samsung Electronics از Smart TV هاي اين شركت بعنوان تحولي در صنعت ابزارهاي ديجيتال هوشمند ياد نموده و ويژگي‌هاي قابل ستايش اين نمايشگرها را علاوه بر مواردي از قبيل نمايش تصاوير با كيفيت دو بعدي و سه بعدي در كنار طراحي زيبا و هنرمندانه به امكانات جانبي اين پنل ها همچون ريموت كنترلرهاي هوشمند با صفحه كليدهاي كامل QWERTY و پشتيباني از پخش بروي تلفن هاي همراه با كمك فناوري Smart View نيز مرتبط مي داند.

بگفته اين مقام ارشد سامسونگ امكانات مولتي مديائي و قابليت‌هاي هوشمند Smart TV هاي سامسونگ در آينده نيز با قدرت فراوان ادامه پيدا خواهد كرد و كاربران اين پنل هاي پيشرفته بيش از پيش از زندگي در كنار اين ابزار هوشمند لذت خواهند برد.

در آينده نزديك امكانات كنترل از راه دور متنوعي براي نرم افزار Smart View فراهم خواهد شد از جمله اين امكانات مي‌توان به قابليت تعويض كانال مستقيم از روي صفحه نمايش گوشي موبايل اشاره نمود كه راحتي فوق‌العاده اي را براي كاربران بدون نياز به نياز به حضور در مقابل تلويزيون فراهم مي‌آورد.

نرم افزار Smart View سامسونگ در حال حاضر در Android Market براي دانلود و نصب بروي اسمارت فون Galaxy S II در دسترس قرار گرفته است؛ Smart TV هاي مورد پشتيباني در اين نرم افزار نيز شامل تلويزيون‌هاي سري D????، D???? و D???? مي‌شود.

در ماه جولاي قرار است علاوه بر Galaxy S II امكان استفاده از اين نرم افزار بروي پخش كننده موسيقي Galaxy Player نيز فراهم شود و در ماه هاي آينده Galaxy S و Galalxy Tab نيز به جمع مدل هاي پشتيباني كننده از اين فناوري خواهند پيوست.

ايتنا


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1052
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image