جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
نيروي دريايي ارتش به فن آوري روز دنيا در ساخت شناورهاي سطحي و زيرسطحي مجهز است

نيروي دريايي ارتش به فن آوري روز دنيا در ساخت شناورهاي سطحي و زيرسطحي مجهز است
بندرعباس- فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي گفت:اين نيرو به فن آوري روز دنيا در ساخت شناورهاي سطحي و زيرسطحي مجهز است.
Date:1390/9/27

به گزارش خبرنگار ايرنا، امير دريادار حبيب الله سياري،يكشنبه در حاشيه استقبال از شانزدهمين ناوگروه اعزامي به خليج عدن در منطقه يكم ارتش در بندرعباس درجمع خبرنگاران اظهار داشت: ناوشكن جماران كه همراه شانزدهمين ناوگروه اعزامي به درياهاي دور بود ، نمونه بارز دستيابي ايران به فن آوري هاي روز دنيا در ساخت شناورهاي سطحي و زيرسطحي است.

وي افزود:ناوشكن جماران با حضورمتقدرانه خوددر درياهاي دور اقتدار علمي، نظامي، صنعتي و توانمندي دفاعي ايران را به رخ جهانيان كشيد.

دريادار سياري گفت:دنيا در پي حضور ناوشكن جماران در آب هاي بين المللي و درياهاي دور به توانايي و اقتدار علمي و دانش بالاي جوانان ايراني پي برد.

وي ادامه داد:حضور در عرصه آب‌هاي دور خواهان برخورداري از فناوري‌هاي علمي بالا است كه خوشبختانه ناوشكن جماران نيز از اين توانمندي برخوردار است.

دريادار سياري با تاكيد بر اينكه حضور در درياهاي آزاد حق ملت ايران است و ما با تمام توان از اين حق دفاع خواهيم كرد، گفت:ملت ايران پس از تحريم ها ، بر اين باور رسيد كه مي تواند به بالاترين سطح اقتدار علمي و نظامي دست يابد كه امروز شاهد تحقق اين باور هستيم.

ناوشكن جماران پس از طي بيش از 9 هزارو 700 مايل دريايي و 70 روز دريانوردي روز يكشنبه با استقبال فرمانده نيروي دريايي ارتش و شوراي تامين هرمزگان با پهلو گرفتن در اسكله منطقه يكم ارتش در بندرعباس به ميهن بازگشت.ك/3

7198/668 /675

انتهاي خبر / خبرگزاري جمهوري اسلامي (ايرنا) / كد خبر 30718736

ايرنا


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 837
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image