جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
كليد هاي كامپيوتر لانه ويروسها

كليد هاي كامپيوتر لانه ويروسها
Date:1390/9/27

يك پزشك با بيان اين كه اشيايي مانند تلفن، صفحه كليد رايانه و دستگيره درها هم مي توانند انتقال دهنده ويروس آنفلوانزا باشند، گفت: بهتر است از تميز بودن اين قبيل اشياء مطمئن شويم.
به گزارش مهر، دكتر علي سعادت يار درخصوص راه هاي پيشگيري از آنفلوانزا اظهار داشت: در صورت داشتن علايم شبه آنفلوانزا مثل تب، گلودرد، سرفه و سردرد به پزشك يا نزديك ترين مركز بهداشتي درماني مراجعه كنيد.
وي ادامه داد: براي پيشگيري از بيماري آنفلوانزا دست هاي خود را مرتب با آب و صابون بشويد، همچنين از لمس كردن چشم ها، بيني و دهان خود خودداري كنيد.
سعادت يار با تأكيد بر اينكه به منظور جلوگيري از ابتلا به بيماري آنفلوانزا از افراد دچار بيماري بايد حداقل يك متر فاصله بگيرند، تصريح كرد: اشيايي مانند تلفن، صفحه كليد كامپيوتر، دستگيره درها هم مي توانند انتقال دهنده ويروس آنفلوانزا باشند و بهتر است از تميز بودن آنها مطمئن شوند.اين كارشناس مبارزه با بيماري هاي واگيردار يادآور شد: به منظور پيشگيري از بيماري آنفلوانزا از اسباب بازي هاي قابل شست و شو براي كودكان استفاده كنيد.
سعادت يار با تأكيد بر كاهش حضور در مناطق شلوغ گفت: با باز كردن پنجره ها و درها در فواصل مناسب روز حداقل هر بار 10 دقيقه به تهويه مناسب محل كار، محل زندگي و كلاس درس كمك كنيد.
وي استراحت كردن، نوشيدن مايعات، تغذيه مناسب و استفاده از استامينوفن به عنوان تب بر را بهترين راه درمان بيماري آنفلوانزا برشمرد و افزود: براي كاهش تب ناشي از آنفلوانزا فقط استامينوفن به ميزان تجويز شده مصرف كنيد.
سعادت يار خاطرنشان كرد: بيماري آنفلوانزا از يك روز قبل از شروع علائم و تا 7 روز بعد قابل سرايت است.
وي با تأكيد بر خودداري از دست دادن، بوسيدن و در آغوش گرفتن افراد بيمار، تصريح كرد: در هنگام عطسه و سرفه، بيني و دهان خود را با دستمال يك بار مصرف بپوشانيد و دستمال را به روش مناسب دفع كنيد.

كيهان


Rss Services Print  -(9 Body)  Visitor Count: 1296
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image